"Z usług warsztatu korzystam od kilkunastu lat. Obsługa zawsze na najwyższym poziomie. Szybka i rzetelna realizacja zleceń. ",
Filip, Kia
"Warsztat godny polecania !
Profesjonalne podejście do klienta ,naprawa zawsze zrobiona w terminie!
",
Paweł, Skoda Fabia
"Bardzo sprawnie wykonana naprawa mojego samochodu - zaślepienie EGRa, wymiana sworznia wahacza oraz świec żarowych. Oprócz tego diagnoza usterki, której nie potrafiło zdiagnozować 3 innych "fachowców". Chłopaki starają się, widać, że nie robią tego z przymusu i mają bardzo fajne podejście do klienta. Wycena usterki ostatecznie była niższa niż...",
Bartek Chrzanowski, Peugeot 207 1.4 HDI
"Problem został szybko zdiagnozowany czego nie potrafił żaden z poprzednich mechaników, równie szybko również został rozwiązany. Telefonicznie przedstawiono mi na czym polegał problem i zaproponowano rozwiązania. Obsługa bardzo profesjonalna.",
Michał Szpak, Volkswagen Golf 4 2002, 1.6 16V, 105KM, 77kW
"Dobry warsztat, profesjonalne podejscie, mila obsluga. Bezproblemowa naprawa EGR i zawieszenia, polecam.",
Kamil, Nissan Note
"Podejście Pana Heńka rewelacyjne. Wysłucha, doradzi, wytłumaczy i znajdzie najlepsze rozwiązanie. Co do samej naprawy to nie mam najmniejszych zastrzeżeń. Wszystko zrealizowane szybko i profesjonalnie. Mogę z całą pewnością polecić tego mechanika. ",
Mateusz, Opel/ Astra K
"Szybka i sprawna naprawa samochodu. Dobry mechanik i bezproblemowa komunikacja.
Polecam",
Magda, Ford Fiesta
"Ciężko znaleźć dobrego mechanika, który nie robi fuszerki. Mi się poszczęściło, bo trafiłam na was. Zawsze odbieram auto w pełni sprawne! ",
Beata
"Polecam ten warsztat z czystym sumieniem. Szybko i w dobrej cenie.
To jest jedyny warsztat w którym ze spokojem mogę zostawić samochód.
Obsługa na wysokim poziomie.",
Sebastian, Honda Civic , Honda Accord
"Wymiana amortyzatorów, ustawianie geometrii.
Wszystko przebiegło ok. No i cena przystępna ",
Grześ , BMW seria5
"Naprawiałem, naprawiam i będę naprawiał swoje auta w tym warsztacie. Nie będę wspominał o miłej atmosferze jaka tam panuje bo dla klienta to mniej ważne, liczy się jakość i szybkość naprawy co jest dostarczane i jeszcze w rozsądnej cenie !!! Naprawiałem tam różne rzeczy już w dwóch samochodach i muszę powiedzieć że jestem zaskoczony...",
Marcepan, Peugeot 307, Audi A4
"Polecam serdecznie, nigdy jeszcze się nie zawiodłam, oddaję swoje auto od lat, fachowa i szybka obsługa, zdolni ludzie ",
Ada, Volvo C30
"Byłem już nie raz w tym warsztacie. Naprawiam tam wszystkie samochody swoje samochody praktycznie od początku istnienia tego warsztatu.
Opony wymieni, usterki zdiagnozuje, wycenia i naprawi a do tego wszystko szybko i sprawnie.
Mateusz zna się na swojej robocie i nie kasuje niewiadomo ile.",
Olek, Opel astra, zafira. Honda civic. Renault megane.
"Najbardziej bawią mnie osoby które znają się na naprawach lepiej niż mechanicy w warsztacie. Czemu więc sami nie naprawiacie sobie samochodów pod blokiem albo na podwórku? Jasne że wiele części można sobie kupić taniej na allegro bądź innym serwisie. Tyle że w 99% ze śmietnika, bo taki laik jak ja (i domyślam się większość z nas), w życiu nie...",
123
"
Pełny profesjonalizm miła obsługa a co najważniejsze trafna diagnoza.
Polecam
",
Krzysztof, Fiat 500
Diagnostyka komputerowa, elektronika, elektromechanika, naprawa sterowników i klimatyzacji samochodowych to nasza specjalność. Warsztat samochodowy.
"Bardzo szybka naprawa, profesjonalna obsługa, oraz dobra cena.
Polecam ",
Kacper
Nasi mechanicy za darmo odpowiadają na pytania związane z serwisowaniem samochodów.
Dymienie z pod maski w okolicy EGR co to może oznaczać ? Czy trzeba tylko przeczyścić czy coś do wymiany ?
Problem polega na tym iż po wyczyszczeniu zaworu egr który się.otwiera oraz przepustnicy cały czas wyskakuje błąd problem egr mimo adaptacji. Co może być przyczyną?
Witam takie pytanko Renault Laguna 2 1.9 dci 2003 r. Czasem przy predkosci autostradowej 130-150 nagle wlacza sie zolta kontrolka swiec zarowych , auto traci moc na mimo zwolnienia i redukcji biegow na kazdym obroty nie wzrosna wiecej niz 2 tys. Po ponownym odpaleniu gasnie i jest wszystko...
Volvo v50 2 0 D 136KM 2005r. Bardzo nierówna praca zimnego silnika, po nagrzaniu lekkie podrygi. Po odłączenie EGR-lekkie drgania na zimnym silniku, po nagrzaniu drgania ustępują. Dobrze odpala zimny i ciepły, nie dymi.