"Jak największy pozytyw wiele lat serwisuje samochody i zawsze jestem zadowolony Wielki pozytyw dla właściciela który warsztat non stop się rozwija a to co najważniejsze sam najlepiej zna się w swoim fachu. ",
taki tam
"Kilkakrotnie korzystałem z ich usług i wszystko ok. Fakt że nie były to poważne usterki.",
Rolem, Ford
"Poprawnie przeprowadzona wymiana części.Kontakt z warsztatem bardzo dobry,miła i kompetentna obsługa.",
krisbeti, OPEL INSYGNIA ,1,6T,2015
"Pan który przyjmował zlecenie naprawy podszedł do mnie bardzo profesjonalnie,konkretnie umówiliśmy się zrobili,autko śmiga nawet rabat dali warsztat Ok to co mi zaimponowało to że samochow nie był uwalony łapami jak w innych zakładach polecam ",
Jaśko , Peugeot boxer
"Również polecam profesjonalny ,cena przystępna , bez naciągania ,szybki czas wykonanej usługi ,zaangażowanie ,kontakt z klientem w celu naprawy usterki,a nawet MMS.",
Ewa, Skoda fabia
"Warsztat godny polecenia. Kolejny raz się nie zawiodłem, klima w końcu działa jak powinna.Wszystko w czasie i w dobrych pieniądzach. Tak trzymać panowie.",
Wielki mistrz B
"Auto szarpało i nie chciało jechać powyżej 30km/h. Nie mogłem pojechać w teren. Przyjęto mnie bardzo miło i pomimo iż za pomocą komputera nie udało się szybko ustalić usterki zajęto się moim autem i szybko usunięto usterkę, oraz wskazano mi co w przyszłości można poprawić w aucie.
Dziękuję za szybkość i fachowość usługi!",
Bartek, Toyota Yaris
Nasi mechanicy za darmo odpowiadają na pytania związane z serwisowaniem samochodów.
Xenon nie swieci. Led działa, kierunek działa oraz światła mijania. Jedynie Xenon nie świeci. Raz coś tam mrugał na wybojach a teraz już zdechło na amen.
Witam serdecznie. Mam problem ze światłami drogowymi. Jest to Peugeot 508 SW 2.0 HDI z 2012r. Swiatła to xenon i LEd. Po włączeniu kontrolka się zaświeca jakiś przekażnik pod maską słychać że reaguje i to tyle. Światła drogowe się nie załączają, bezpieczniki są dobre. Co mogę jeszcze sprawdzić w...
Peugeot 3008 1.6 diesel bixenon po wymianie spalonych żarników xenonowych przestały działać światła skrętne regulacja góra dół działa bez problemu a do tego wiązka świetlna rozjechała się na boki
Witam mam i to nie mały problem kupiłem pasata B.6 2.0 problem polega na tym ze zaczęły się przepalac bixeny A do tego przetwornice, byłem u mechanika wymienił na nowe działało ok miesiąca i odnowa zaczynają mrugać no i z czasem odnowa, wymieniłem już 3 razy koszt jednej przetwornicy to...