"Jestem kierowcą od 35 lat. Mieszkam w Łodzi. Kupowałem sprowadzoną Insignie we Wrocławiu. Chciałem sprawdzić kompleksowo auto przed zakupem, w Oplu firmowym proponowano mi odległe terminy, po pytaniu o polecenie firmy wiarygodnej we Wrocławiu, polecono mi Przemkowską 24.
Jestem pod wielkim wrażeniem, powiem krótko, szacunek wielki dla...",
Marek, Opel Insignia
"Od kilku lat korzystam z usług Pana Radosława. Dotychczas zawsze byłem zadowolony. Polecam i Pozdrawiam.",
Jarek, Fabia, Yaris, ix35
"Bardzo dobra obsługa i profesjonalne usługi. Robilem chiptuning i usuniecie DPF",
Marcin, Audi A4
Warsztat otwarty od poniedziałku do piątku w godzinach od 8:00 do 18:00 oraz w soboty od 8:00 do 14:00. Dodatkowe usługi to między innymi przechowalnia opon/kół. regeneracja przewodów hydraulicznych , klimatyzacji , wspomagania ,...
Auto Serwis PI&T to warsztat samochodowy zlokalizowany przy ulicy Poleskiej 48 we Wrocławiu. Warsztat oferuje szeroki zakres usług, w tym wymianę oleju, naprawę zawieszenia, hamulców, silnika, skrzyni biegów, układu kierowniczego, elektryki,...
"Szybko i profesjonalnie wykonana usługa. Polecam ten warsztat
",
Nudha, Volkswagen Golf 1.6 MPI BGU 2005
"Tak powinien funkcjonować każdy warsztat mechaniczny. Bardzo szybka i kompleksowa naprawa bez żadnych dodatkowych wyimaginowanych usterek. Naprawiają to co rzeczywiście uległo uszkodzeniu. Fachowo, rzetelnie i na serio szybko. Polecam tym co chcą mieć porządną naprawę w sensownym czasie... a i cena normalna! ",
lokmistrz
"Szybka i miła obsługa. Fachowa robota. Jestem bardzo zadowolony. Szok, że takie wgniecenia da się usunąć i nie ma po nich śladu. W innej firmie zaśpiewali sobie 3 razy tyle za szpachel. Polecam.",
Patryk, Hyundai i30
"Świetny zakład ! W końcu ktoś konkretny i komunikatywny mi się trafił. Usługa na bardzo wysokim poziomie mimo, że warsztat niewielki. Do tego gratis w postaci drobnej naprawy po poprzednich warsztatach. Podejście do klienta, terminowość i sposób zaangażowania tego Pana sprawia, że na pewno bedę go polecał znajomym !!! Jeszcze raz dziękuję !",
Pablo, Peugeot 206
"Bardzo miła, a zarazem niezwykle profesjonalna obsługa. Już podczas pierwszej rozmowy telefonicznej otrzymałem mnóstwo przydatnych informacji o sposobie eksploatacji samochodu, którego właśnie dokonywałem zakupu. Warsztat w bardzo elastyczny sposób dopasował się do moich możliwości czasowych. Nieprawdopodobne,ale wszystko było z górki. Zgodnie...",
Gruzli, Porsze Macan
"Świetny serwis. Panowie bardzo pomocni, znają się na swoim fachu. Wszystko odbyło się szybko i sprawnie. Na dodatek warsztat w dogodnej lokalizacji blisko galerii Magnolia.",
Sławomir, Subaru Legacy
"Niezgadzam się z negatywnymi opiniami.Byłem w tym serwisie pierwszy raz i jestem miło zaskoczony tym jak mnie obsłużono jak, szybkością i ceną.W końcu mechanik który nie robił mi łaski.",
Teodor, Citroen c3
Sof_Auto to profesjonalny serwis samochodowy, który specjalizuje się w kompleksowych naprawach głównych i bieżących. Jesteśmy przy samiej obwodnice Wrocławia, co daje bardzo wygodny dojazd. Oferujemy szeroki zakres usług, w tym naprawę hamulców,...
"Polecam nabicie klimatyzacji od ręki szybko sprawnie miła obsługa cena umiarkowana ",
Bogdan , Ford Mondeo
"Godny polecenia warsztat. Posiadam AUDI 80, już wiekowy bo rocznik 92, ale nie zamieniłbym go za żaden nowoczesny pupowóz. Niestety czasami też się w nim coś popsuje i wtedy pojawiają się problemy ze znalezieniem warsztatu, w którym można by usunąć usterkę. Prawie w każdym warsztacie obok mojej okolicy,( Pilczyce ) jestem traktowany jak intruz....",
Jacek, AUDI 80
"Pan bardzo miły i rzeczowy, na pewno nie chce naciągnąć, sam powie ile co będzie kosztować i czy warto się w coś pakować bo możne za dużo wyjść. Dla mnie OK.",
Fan hondy, Honda
"Doskonała obsługa, nienaganny porządek, pomocny personel, szybko i bez problemów. Polecam!",
Rafał, BMW 1
"Szybko, sprawnie, w dobrej cenie, miła obsługa, dobry kontakt z właścicielem ",
Ann, Honda Civic
"Świetne miejsce.
Uczciwi, kompetentni pracownicy. Naprawy na najwyższym poziomie. Usuniete usterki nie wracają latami!
Polecam i pozdrawiam",
Tomek, Ford Focus, Fiat Punto
"Bardzo dobra firma.Korzystam od lat. Dla stałych klientów zawsze znajdą termin i ceny też przystępne.polecam ",
C4 Anna, Citroen c4
"fachowosc i konkretna obsluga.naprawa wykonana profesjonalnie i we wczesniej ustalonym terminie.mila obsluga ze stony osoby pacujacej w biurze w/w firmy.daje wiecej niz pozytywna.pozdrawiam czeslaw",
czeslaw, toyota/auris
"Jestem klientką tego serwisu, i choć nie bardzo znam się na samochodach, to wiem dokładnie, że odbieram samochód sprawny i gotowy do jazdy.
Panowie nigdy dotychczas nie zostawili mnie z problemem, nie odesłali mnie do innego mechanika.
Oni po prostu wykonują swoją pracę i dzielą się swoim doświadczeniem w praktyce.
Polecam!",
Marika
"Obsługa sprawna i w pełni profesjonalna. Jeżeli czekałem dłużej niż do dnia następnego to tylko z powodu nieprzewidzianych utrudnień. Naprawa dopięta na ostatni guzik, a do tego otrzymałem fachowa opinię i rady na przyszłość. Ceny uważam za przystępne, a w porównaniu z innymi warsztatami, z których miałem okazję skorzystać wypadli najlepiej....",
Waldek, Audi S3
Koszt wykonania usługi wymiana uszczelki pod głowicą we Wrocławiu: od 399,50 PLN do 549,50 PLN
Nasi mechanicy za darmo odpowiadają na pytania związane z serwisowaniem samochodów.
Witam Mam Pegueota 206 1.4 75 Km SW benzyna 2002 Samochod rano jak odpalam to czasem lubi zgasnac i znow odpalam i jest dobrze zachowuje sie a nie raz jak by chodzi na 3 cylindrach ale jadac juz wszystko sie normuje i zero wyciekow plynu chlodniczego zero w oleju plynu korek wlewu oleju...
Witam, ubywa plynu chłodniczego w kia ceed 2008. Wymieniona zostala uszczelka pod glowica jednak plynu dalej ubywa. Pod korkiem oleju nie widac osadu. Przy odpalonym silniku nie widac rowniez bąbelkow w zbiorniku wyrownawczym. Widac delikatne kapanie po zaparkowaniu auta. Poziom oleju rowniez...
Witam,mam problem z samochodem Toyota Corolla hatchback v-vti 1.6 , rok 2002. Ostatnio jadąc na trasie właczyla mi sie kontrolka oleju ,a wzkażnik plynu chlodniczego podniosl sie do maksimum. Sprawdziłem stan oleju i byl bliski minimum. Odczekalem dwie godziny i i dolalem oleju na zimnym...
Mam mercedesa c200 kompresor z 2001 roku i musze wymienic usczelke glowicy wiem juz ze potrzeba klucza dynamometrycznego ale nie wiem gdzie znalesc zapiske ile i jak mam ustawic ten klucz tak zeby pasowal idealnie przy zamknieciu glowicy no i ogulnie jakies porady jak najlepiej to zrobic ?? Ps...