"Od trzech lat naprawiam auto w tym warsztacie. Jestem im bardzo wdzięczna, za solidność i to że stać mnie na ich usługi i nie boję się do nich jechać ze zwględu na ceny. Odkąd zaczęłam tutaj przyjeżdżać mój samochód jest w naprawdę świetnym stanie.",
Karolina, Opel Astra III
"Usterka zdiagnozowana i naprawiona. Polecam tego Mechanika.",
Marcin, Peugeot 206 1.9d
30 lat doświadczenia w mechanice. Usługi w dobrej cenie, uczciwie i terminowo przy wykorzystaniu narzędzi najwyższej jakości. Zapraszam od poniedziałku do piątku w godz. 7.00-18.00, w soboty 7.00-16.00.
"Polecam ten warsztat.Naprawy wykonuje solidnie i w terminie.Ceny za naprawy konkurencyjne.Właściciel ma dużą wiedze z zakresu mechaniki samochodowej. Naprawiam swoje samochody w tym warsztacie od początku jego powstania. nigdy nie miałem zastrzeżeń do wykonanej usługi.",
andrzej, skoda superb
LAVER - Profesjonalny Serwis Samochodowy w Wrocławiu Kompleksowy serwis samochodowy działający na rynku od 2010 roku. Naszym celem jest zapewnienie maksymalnego komfortu i bezpieczeństwa użytkowania pojazdów. Obsługujemy samochody osobowe,...
"Montaż wykonali w Eko Alma w Radwanicach /k Wrocławia, z zastosowaniem wtryskiwaczy Master oraz reduktora tłokowego MAGIC 3.Ze względu na ochronę zaawansowanej technologicznie i delikatnej w Hondzie głowicy i zaworów zamontowano także podciśnieniowy układ lubryfikacji, w którym stosuję płyn VALVE SAVER.
Jestem bardzo zadowolony!
Polecam tą...",
DAREK, HONDA
"Bardzo dobry mechanik, auto zostalo szybko przyjete na warsztat, usterki poprawnie zdiagnozowane i zrobione.",
Damian, opel astra h gtc
"Bardzo polecam. Zakres prac to wymiana fluidów i filtrów, wymiana hamulców (wszystkie tarcze i klocki) oraz usunięcie skrzypienia w zawieszeniu wielowahaczowym. Wcześniej byłem z tym problemem w dwóch warsztatach w tym ASO i poza wydaniem kasy nic panowie nie wskórali. Ze Swojczyckiej wyjechałem autem prowadzącym się jak nowe. Dobry kontakt...",
Zegarmistrz, Mercedes CLK500
"Mój "Misiek" ma już 19 wiosen i wymagał dobrego przeglądu i napraw. Zleciłem to do Finco. Wszystko zostało zrobione jak należy, również inne rzeczy które wyszły podczas naprawy, bez żadnego naciągania. Uczciwie i solidnie. ",
Slota, Mitsubishi Pajero
"Pan wulkanizator fachman w swojej dziedzinie,życie nam uratował,a nie musiał dziękujemy jeszcze raz",
Agnieszka, Dacia duster
"Żetelne podejście do klijenta . Konkretna diagnostyka i eliminacja problemu bez wróżenia z fusów . Chłopaki znają sie na swojej pracy , profesionalne doradztwo bez znaczenia czy przyjechałeś autem za 10 czy 100 tys . Polecam",
Kamil, Audi A3 1.8T
"Moja pierwsza wizyta w warsztacie i muszę przyznać że bardzo miła i profesjonalna obsługa. Wyciek paliwa został zlokalizowany i pomyślnie wyleczony. Polecam!",
Adam , MK4
"Polecam z czystym sumieniem. Szybko, sprawnie i w przystępnej cenie z ogromną uprzejmością! ",
Paulina, Toyota Yaris 2023
"Naprawiam tam samochody od wielu lat. Zawsze jestem bardzo zadowolona, dziękuję za pomoc we wszystkich awaryjnych sytuacjach (często późno wieczorem) i niezwykle rzetelną pracę ",
Magda, Renault, Audi A4 i B4, LandRover, VW T4, Opel Cors
"Jestem bardzo zadowolona z tego serwisu miałam problem z passatem b6 2008r. Problem polegał na zapalaniu się od czasu do czasu kontrolki od hamulca ręcznego ponoć w tym aucie jest jakiś elektryczny. Z polecenia znajomego trafiłam do tego pana gdy po wizytach w kilku warsztatach rozłożyli ręce a ja załamałam się. Diagnoza bardzo szybko.Wymienił...",
Basia
Speed Car od ponad 19 lat dba o bezpieczeństwo, komfort i sprawną obsługę kierowców. Od momentu uruchomienia naszej pierwszej stacji kontroli pojazdów w Lublinie w 2000 roku, stale podnosimy sobie jakościową poprzeczkę. Dziś tworzymy jedną z...
Domyślnie pracujemy od godziny 10:00 do godziny 17:00, jednak jak pokazuje doświadczenie dla klienta jesteśmy w stanie nagiąć swoje zasady i zacząć wcześniej lub skończyć później. Specjalizujemy się w serwisowaniu klimatyzacji...
"Szybka diagnoza i naprawa, bez problemowo, dobry kontakt telefoniczny. ",
Michał, Ford focus
Od 25 lat dbamy o najwyższy komfort i gwarancję jakości obsługi w serwisie i salonie Volvo V-Motors. Nie ukrywamy, że to sens naszej działalności. Jeśli Twoje Volvo ma 4 lata lub więcej, możesz cieszyć się najwyższym standardem serwisu i...
"Wszystko w jak najlepszym porządku.Dobry kontakt z właścicielem.Szybko i sprawnie zamontowano hak",
tomek, Renault Laguna II
"Jestem bardzo zadowolona z usługi. Pełen profesjonalizm, super szybki czas wykonania i koszty dużo niższe niż oczekiwałam. Polecam wszystkim!",
Magdalena, Fiat Punto Evo
"Należę do stałych klientów warsztatu i cenie sobie bardzo jakość napraw, oraz podejście do klienta.Obsługa bardzo miła i stosunkowo szybka (zależy od obłożenia warsztatu) w nagłych sytuacja potrafią pomóc. Mechanik fachowy. Potrafi wytłumaczyć na czym polegała naprawa zarówno osobie obeznanej w temacie, a także laikowi. Co najważniejsze, nie...",
Maro, e39 540i
"Bardzo dobry warsztat, tylko szkoda, że tak daleko od mojego miejsca zamieszkania, co wiązało się z dodatkowymi kosztami transportowania samochodu na lawecie.
Co mnie zaskoczyło na miejscu? To, że bardzo dużo Trooperów i Montereyów na warsztatowym parkingu przywiezionych do naprawy z zagranicy.
Ponadto, właściciel, wiele napraw wykonuje...",
Warsiawiak, Isuzu Trooper 3.0 TD
"Trafiłem tam przez zupełny przypadek, bo w sobotę to na ul. Rakowej chyba nie pracuje żaden mechanik :) szybka diagnoza i naprawa. sprawdzę jeszcze przy innej naprawie. póki co polecam.
",
grek
Koszt wykonania usługi wymiana uszczelki pod głowicą we Wrocławiu: od 399,50 PLN do 549,50 PLN
Nasi mechanicy za darmo odpowiadają na pytania związane z serwisowaniem samochodów.
Witam Mam Pegueota 206 1.4 75 Km SW benzyna 2002 Samochod rano jak odpalam to czasem lubi zgasnac i znow odpalam i jest dobrze zachowuje sie a nie raz jak by chodzi na 3 cylindrach ale jadac juz wszystko sie normuje i zero wyciekow plynu chlodniczego zero w oleju plynu korek wlewu oleju...
Witam, ubywa plynu chłodniczego w kia ceed 2008. Wymieniona zostala uszczelka pod glowica jednak plynu dalej ubywa. Pod korkiem oleju nie widac osadu. Przy odpalonym silniku nie widac rowniez bąbelkow w zbiorniku wyrownawczym. Widac delikatne kapanie po zaparkowaniu auta. Poziom oleju rowniez...
Witam,mam problem z samochodem Toyota Corolla hatchback v-vti 1.6 , rok 2002. Ostatnio jadąc na trasie właczyla mi sie kontrolka oleju ,a wzkażnik plynu chlodniczego podniosl sie do maksimum. Sprawdziłem stan oleju i byl bliski minimum. Odczekalem dwie godziny i i dolalem oleju na zimnym...
Mam mercedesa c200 kompresor z 2001 roku i musze wymienic usczelke glowicy wiem juz ze potrzeba klucza dynamometrycznego ale nie wiem gdzie znalesc zapiske ile i jak mam ustawic ten klucz tak zeby pasowal idealnie przy zamknieciu glowicy no i ogulnie jakies porady jak najlepiej to zrobic ?? Ps...