"Świetne słowne chłopaki !!
Nie naciągają, nie wyszukują "wad"
Napraw tam przeszliśmy już wiele i nigdy nie było żadnych problemów !!",
spartek
"Ten Pan Adam to chyba sam nie wie czego szuka może sam jeździ hulajnogą i nie był nigdy w warsztacie samochodowym. U mnie naprawa przebiegała szybko i sprawnie a co najważniejsze nie było drogo. Jestem w 100% zadowolony.",
miro
"wymiana silnika profesjonalna mechanik o imieniu adam to chodzacy mozg ",
kamikadze, daewoo
"jak dla mnie idealny warsztat,wszystko uzgadniaja,daja faktury,paragony i znaja sie na rzeczy,polecam serdecznie. wlasnie niedlugo jade na wymiane rozrzadu w mojej A6 :)moze ceny sa drozsze ale mam do nich zaufanie",
liteon2
"Dziękuje za naprawę mojego auta, za miła i fachową obsługę oraz oczywiście pyszna kawę z ciastkiem.
Dziwni mnie poprzednia opinia. Pana Sebastian znam jeszcze z Bzomy Traugutta i jest to miły i uczciwy człowiek. Zawsze mogę liczyć na jego fachowe doradztwo. Znając serwis Bzoma tyle lat myślę, iż problem jest gdzie indziej.
Jako długoletni...",
Jan Nowacki, Mazda 6
"polecam ich usługi sprowadzony samochód spełnił moje oczekiwania w 101% !
jednyny minus czas oczekiwania ale było warto !",
wisniowski , toyota land cruiser 4,2
"Naprawiam i serwisuję w tym warsztacie swoją 159 1,9 Jtd zawsze bezproblemowo. Polecam",
AR159, AR 159
"Witam. Korzystałam z usług tego warsztatu kilka razy i zawsze jestem zadowolona. Usługa wykonana sprawnie i dokładnie, a do tego miły personel.
Polecam !",
Krystyna, Toyota
"Dzisiaj w warsztacie wykonywałem niezbyt skomplikowaną usługę wymiany czujnika cofania, naprawa odbyła się zgodnie z ustaleniami o umówionej godzinie, profesjonalnie z dbałością o szczegóły i po ustalonych kosztach. Był to mój pierwszy kontakt z tym warsztatem i w tym przypadku oceniam go jak najbardziej pozytywnie :)",
krzysiek
"Serwisowałam swoje stare auto u nich, teraz zamierzam serwisować nowe (jak tylko skończy się gwarancja). 100% pozytyw, za każdą pomoc, za każdym razem,.",
szpilkens, Seat / Ibiza
"Jak dla mnie obsługa I profesjonalizm na najwyższym poziomie. Gorąco polecam. Dzięki panom z tego warsztatu nie zostałam naciągnięta przez inny "warsztat" na wymianę silnika. Maľo tego ilekroć podjade w ciągu dnia z jakąś pierdołą pomogą z uśmiechem na twarzy a nie jak w innych warsztatach z łaską I nie od ręki. W mojej ocenie SUUPER!!",
Ola, Chrysler Stratus
"Dzisiaj odwiedziłem warsztat samochodowy przy ul.Chłopskiej 17 podjechałem z Hondą CR-V naprawa został szybko dokonała i w rozsądnej cenie . Mogę polecić z czystym sumieniem .",
Robert
"Bardzo miłe, szybkie i profesjonalne wykonanie usługi. Polecam:)",
Krzysiek, Seat Leon
"RM-AUTO cóż by się wiele rozpisywać ,szybko , tanio i rzetelnie. Na pewno będę korzystać z usług tego warsztatu. ",
madzialena, Subaru Forester
"Zostalam bardzo mile zaskoczona obsluga i jakoscia wykonania uslugi. Bardzo mila atmosfera. Bardzo dobry kontakt telefoniczny i nie tylko. Bylam na bierzaco informowana o stanie naprawy, itp.
Bardzo dobrze wytlumaczono mi, co zostanie/zostalo zrobione, ile to bedzie kosztowac. Nie zostalam naciagnieta na inne ''dodatkowe'' uslugi. a wrecz...",
KPR
Warsztat znajduje się przy Zernickiej 205 ale wjazd jest od ulicy Przedniej. Jadąc ulicą Zernicką w kierunku Leśnicy mijamy po lewej stronie myjnię samochodową następnie przed piekarnią skęcamy w prawo, do końca ulicą, jeszcze raz w...
"Bardzo jestem zadowolony panowie wymieniali mi całe zawieszenie po nie miłym spotkaniu z krawężnikiem , robota szybka i dokładna ,auto lepiej jeździ niż wcześniej niska cena za części i usługę PROFESJONALNA ROBOTA !!! POLECAM MIŁO :)",
maniak, AUdi q7
UWAGA NOWOŚĆ warszat oferuje usługę beziinwazyjnego usuwania wgnieceń (bez szpachli, lakierowania)
"Mój Focus miał problem z wynalazkiem zwanym DPF.
Około 2 miesięce temu w Viatronicu usunęli mi to badziejstwo.
O tej pory problemów z silnikiem ani kontrolkami nie ma. Silnik jakby nabrał wigoru a i spalanie spadło - co prawda o 0,2l/100km ale zawsze ;)
Sama usługa w jeden dzień. Do tanich nie należy ale mam pewność, że już z DPFm nigdy...",
Vic, Ford Focus
"Po zaliczeniu mocnej stłuczki na mieście, szukałem dobrego mechanika we Wrocławiu. Przez przypadek trafiłem na ten warsztat. Okazało się, że moje auto zostało bardzo sprawnie naprawione (blacharka, lakier). Do tego bardzo miła obsługa i rzetelny kontakt z mechanikami a na końcu kolejne pozytywne zaskoczenie ceną za całą usługę. Jednym...",
Michał R., Fiat Siena
"Pan Łukasz szybciutko rozprawił sie z moim w212 :-) Nawet w cenie diagnostykę zrobił. Polecam !",
d1pany, MB w212
"Naprawa przeprowadzona szybko solidnie w bardzo dobrej cenie problem rozwiązany natychmiast co inne warsztaty nie mogły sobie poradzić ",
Marco , jeep grand cherokee
"Warsztat profesjonalnie ocenił przyczyny awarii w samochodzie. Zaproponowany sposób naprawy wykonano szybko i poprawnie. Po naprawie samochód sprawuje się dobrze. ",
Jerzy, Citroen C4
"Fachowa obsluga , terminowość przystępne ceny , moje auta jeżdzą w firmie wiec nie mogą długo stać na wasztacie dlatego korzystam z warsztatu przy szpaczej gt ponieważ rozumieją potrzeby klienta naprawa skuteczna nie naciagaja faktycznie wlasciciel konsultuje telefonicznie koszt naprawy badz zakupu czesci co mi sie bardzo podoba , nigdy nie...",
Patex, dodge
Koszt wykonania usługi wymiana uszczelki pod głowicą we Wrocławiu: od 399,50 PLN do 549,50 PLN
Nasi mechanicy za darmo odpowiadają na pytania związane z serwisowaniem samochodów.
Witam Mam Pegueota 206 1.4 75 Km SW benzyna 2002 Samochod rano jak odpalam to czasem lubi zgasnac i znow odpalam i jest dobrze zachowuje sie a nie raz jak by chodzi na 3 cylindrach ale jadac juz wszystko sie normuje i zero wyciekow plynu chlodniczego zero w oleju plynu korek wlewu oleju...
Witam, ubywa plynu chłodniczego w kia ceed 2008. Wymieniona zostala uszczelka pod glowica jednak plynu dalej ubywa. Pod korkiem oleju nie widac osadu. Przy odpalonym silniku nie widac rowniez bąbelkow w zbiorniku wyrownawczym. Widac delikatne kapanie po zaparkowaniu auta. Poziom oleju rowniez...
Witam,mam problem z samochodem Toyota Corolla hatchback v-vti 1.6 , rok 2002. Ostatnio jadąc na trasie właczyla mi sie kontrolka oleju ,a wzkażnik plynu chlodniczego podniosl sie do maksimum. Sprawdziłem stan oleju i byl bliski minimum. Odczekalem dwie godziny i i dolalem oleju na zimnym...
Mam mercedesa c200 kompresor z 2001 roku i musze wymienic usczelke glowicy wiem juz ze potrzeba klucza dynamometrycznego ale nie wiem gdzie znalesc zapiske ile i jak mam ustawic ten klucz tak zeby pasowal idealnie przy zamknieciu glowicy no i ogulnie jakies porady jak najlepiej to zrobic ?? Ps...