"A ja jestem bardzo zadowolony i z czystym sumieniem polecam
",
msz
"Ja po awarii na A4 do nich trafilem za sprawa pewnego mlodego czlowieka, ktory pomogl, i zajmowal sie problemem tzn moim autem. Nic zlego sie nie wydazylo naprawa byla w grudniu teraz luty a auto spisuje sie dobrze. Cena za usluge byla tez calkiem przystepna.",
Mariusz
"Raczej naprawa przebiegała dobrze",
Karol
"Naprawa wykonana szybko, sprawnie, solidnie i w umówionym terminie otrzymałam samochód",
Róża, Nissan Almera
"Szybka i rzeczowa pomoc w potrzebie. Kompetencje i znajomość tematu w dziedzinie mechaniki w tak małym warsztacie była dla mnie miłym zaskoczeniem. Życzę podobnych wrażeń klientom autoryzowanych serwisów.",
Krzysztof
"Trafiłem do Autoart Jaremko jako warsztatu polecanego przez PZU na naprawę blacharsko lakierniczą. Żadnych problemów, panowie w tym samym dniu przeprowadzili oględziny pojazdu, wykonali kosztorys i wysłali do PZU. Wielki plus ponieważ udało im się wywalczyć oryginalny zderzak a nie jakiś zamiennik. Pomogli w uzyskaniu samochodu zastępczego....",
Jurek, Mazda 6
"Profesjonalna i szybka usługa...Widać doświadczenie.",
Student, Opel
"Prawdziwy profesjonalista. Diagnoza rzeczowa i najważniejsze szybka. Fach w rękach jak u mało kogo. Oczywiście polecam!",
Hushbye, Vw Passat b4 1,9 TDI (AFN)
"Wczoraj odebrałem swój samochód z naprawy i jestem bardzo pozytywnie zaskoczony jakością obsługi, ceną i szybkością naprawienia usterki. Dawno nie spotkałem się z tak rzetelnym serwisem samochodowym. Polecam serdecznie!",
Filip , Fiat Punto
"Regularnie przyjezdzam.
Chłopaki są w porządku auta dobrze naprawiaja znaja się na rzeczy i doradzą jak potrzeba.
Co tu dużo pisać POLECAM KAŻDEMU
",
Orbam, Mercedes E320CDI
"polecam!!! miła i szybka obsługa.",
blondyna, volkswagen golf 3
"Naprawili mi samochód od ręki. Mają dobre ceny na części. Jedyny minus to to, że nie ma gdzie zaczekać - w środku mało miejsca, a na dworze zimno.",
ademik, opel astra
"Jeśli miałabym polecić kogoś kto dobrze założy gaz w samochodzie to Sparko z Braniborskiej. Montowałam u nich megane scenica i mercedesa clk. Goście naprawde znają sie na rzeczy a poza tym nie jest u nich drogo.",
małgorzata, renault megane scenic
"Ciekawa propozycja na rynku warsztatów we Wrocławiu.
Byłem w wielu miejscach.
Mają świetny zestaw do diagnostyki elektroniki i wiedzą jak go używać !
Ogólnie: było szybko, trafnie i za rozsądną cenę.
Ale mają inny/nowy adres: ul. Żegiestowska 5 we Wrocławiu.
Polecam.",
Janusz, Honda Accord mod. 2003
"Extra przygotowane auto do rajdów i wypraw.Widać ogromne doświadczenie i wiedze teoretyczna.Ogólnie super.",
Tomek, nissan patrol y61
"OBECNIE WARSZTAT MIESCI SIĘ NA UL KRAKOWSKIEJ. PRACUJE TAM BARDZO DOBRY MŁODY MECHANIK, MIAŁEM PROBLEM Z MERCEDESEM AKURAT BYŁ SAM I DORADZIŁ ABYM WYMIENIŁ CZUJNIK POŁOŻENIA WAŁU. PO WYMIANIE SAMOCHÓD CHODZI JAK NOWY JESZCZE NIE RAZ ODWIEDZE TEGO MECHANIKA",
WŁADYSŁAW, MERCEDES
Uwaga na ta firme. O ile zamówiony towar dotrze do odbiorcy to z reklamacjami sa okropne problemy. Wystarczy wpisać w wyszukiwarkę "Moto Trade Uwaga oszust" i juz można wyciągnąć wnioski. Mój problem polegał na tym iż zakupiona pompa paliwa...
Koszt wykonania usługi wymiana uszczelki pod głowicą we Wrocławiu: od 399,50 PLN do 549,50 PLN
Nasi mechanicy za darmo odpowiadają na pytania związane z serwisowaniem samochodów.
Witam Mam Pegueota 206 1.4 75 Km SW benzyna 2002 Samochod rano jak odpalam to czasem lubi zgasnac i znow odpalam i jest dobrze zachowuje sie a nie raz jak by chodzi na 3 cylindrach ale jadac juz wszystko sie normuje i zero wyciekow plynu chlodniczego zero w oleju plynu korek wlewu oleju...
Witam, ubywa plynu chłodniczego w kia ceed 2008. Wymieniona zostala uszczelka pod glowica jednak plynu dalej ubywa. Pod korkiem oleju nie widac osadu. Przy odpalonym silniku nie widac rowniez bąbelkow w zbiorniku wyrownawczym. Widac delikatne kapanie po zaparkowaniu auta. Poziom oleju rowniez...
Witam,mam problem z samochodem Toyota Corolla hatchback v-vti 1.6 , rok 2002. Ostatnio jadąc na trasie właczyla mi sie kontrolka oleju ,a wzkażnik plynu chlodniczego podniosl sie do maksimum. Sprawdziłem stan oleju i byl bliski minimum. Odczekalem dwie godziny i i dolalem oleju na zimnym...
Mam mercedesa c200 kompresor z 2001 roku i musze wymienic usczelke glowicy wiem juz ze potrzeba klucza dynamometrycznego ale nie wiem gdzie znalesc zapiske ile i jak mam ustawic ten klucz tak zeby pasowal idealnie przy zamknieciu glowicy no i ogulnie jakies porady jak najlepiej to zrobic ?? Ps...