"Polecam! Bardzo profesjonalna obsługa mila obsługa.",
Andrzej , Volkswagen Passat B7 2.0 2011
"W moim Renault Megane wiem, że wszystko dobrze działa bo co jakiś czas jadę do nich na generalny przegląd. Choć samochód ma już trochę lat to nie chcę go wymieniać, bo jeździ się komfortowo, jest garażowany i bezawaryjny. Cenie sobie Panów z tego auto serwisu za dobre podejście. PS. Fajnie właśnie korzystać z usług mechaników, którzy...",
Weronika Paprocka, Renault Megane
"Bardzo polecam ten warsztat. Miejsce trochę niepozorne i zaniedbane, jakaś stara hala na uboczu, ale za to naprawy robione są bardzo starannie i szybko. Obsługa profesjonalna i życzliwa. Uczciwie i rzeczowo. Panowie nie boją się naprawiać również dość stare auta, co się bardzo chwali. ",
Jarosław, Rover
"Bardzo profesjonalny warsztat, naprawa wykonana wzorowo.
Po wykonanej usłudze wszystko zostało dokładnie objaśnione - co wymagało naprawy, sposób jej przeprowadzenia, poza tym raport z wykonania usługi trafia po wszystkim na maila. Polecam",
Lukasz, Saab 9-3
"Sprawna i fachowa obsługa. Samochód gotowy na czas. ",
modestus, FIAT SEICENTO YOUNG 899
"bardzo fachowa obsługa.
wymiana opon, naprawa zepsutej ect na najwyższym poziomie. Czas realizacji - mega krótki. ",
Agat, Skoda
"W warsztacie naprawiam auta od 9 lat. Potwierdzić mogę tylko poniższe. Wszystko na czas, klient jest na bieżąco informowany o dodatkowych kosztach, które mogą wyjść w czasie serwisu. Bez ściemy i fachowo.
Duży zakres usług, a jeśli czegoś nie robią to zawsze mają zaznajomione punkty usługowe.
Dodatkowo można zasiąść, poczytać, wypić kawę czy...",
Soha, SAAB 900NG, SAAB 9-5 Aero, Ford Fiesta
Myjnia ręczna i centrum auto detailingu na warszawskim Tarchominie. Zamiast automatycznych szczotek rysujących lakier – wyłącznie praca ręczna i bezpieczne środki pielęgnacyjne. W ofercie znajdziesz przejrzyste pakiety dopasowane do każdego...
"Oceniam bardzo wysoko. Bardzo fachowa i dokładna ocena uszkodzenia. Miło i sympatycznie.",
Janusz, Chevrolet Cruze 1600 91 kW 2013
"Wykonano regulację geometrii kół. Wszystko odbyło się w uzgodnionym czasie. Otrzymałem pełną informację, wraz z dokumentacją. Obsługa super. Chyba będę korzystał z tego warsztatu cały czas. Polecam",
Tadeusz, Mazda CX 5 poj. 2,5L. 2020r.
"Jestem zadowolona z przeprowadzonej naprawy, bardzo dobry kontakt z warsztatem. Nie mam zastrzeżeń, polecam. ",
Marta, Volkswagen polo 2004 9N
"Komunikacja, elastyczność (godziny otwarcia, odbiór/zostawienie samochodu w sobotę), jakość napraw, szybkość napraw - to na pewno zasługuje na pochwałę.
Największa wada - ceny i brak ich jawności. Pytasz o ceny i dostajesz odpowiedź (ja dostałem) - "zobaczymy jak będzie szło bo teraz to ciężko powiedzieć" a na koniec rzucają cenę 1.5-2 razy...",
Antoni_Wieczorek
"Bardzo dobry mechanik. Polecam serdecznie naprawa przeprowadzona szybko i starannie. Kontakt z klientem rewelacyjny. Właściciel zna się na rzeczy. ",
Józek
"Daje 100% pozytyw !!! Warsztat jak najbardziej solidny i konkretny a przede wszystkim konsultujący wszystko z klientem, cenowo tez super ! W dniu dzisiejszym zyskał kolejnego stałego klienta :)
Bardzo polecam !",
Klaudia, Renault Clio
"Szybka diagnoza i naprawa, swietni mechanicy. Po naprawie czesci zuzyte do wgladu klienta. Mila obsluga i wyczerpujce objaśnienie usterek co bylo przyczyną awarii. Nie montuja najtanszych zamiennikow czensci tylko renomawych firm, no chyba ze klient sobie zazyczy takowe. Fajnie ze maja również wymiane opon z przechowanią. Z tego co wiem to...",
Bartek , Audi A6c5 2.5 tdi
"Koniec trzyletnich problemów z układem chłodzenia w samochodzie. Wymieniłem już wszystko, chłodnicę, nagrzewnicę, pompę, przewody, a silnik czasem się przegrzewał i ubywało płynu. W każdym, nawet autoryzowanym serwisie, sugerowałem uszkodzenie uszczelki głowicy. Nie, wymyślali wszystko, tylko nie to. W wpx diagnoza trwała ok 20 minut. Na moich...",
A. Goldmann, Renault Laguna III
"Jako właściciel chciałbym, aby wszyscy klienci wyrazili właśnie tak swoją opinię o mojej firmie, gdyż przykładam dużo wagi do tego by moje długoletnie doświadczenie dawało mi dalszą satysfakcję z prowadzenia tego typu usług. Posiadam ponad 30 letni staż w tym zawodzie a firma DIAG-MOT-SERWIS Józef Matuszczyk wypracowała sobie już dawno dobrą...",
A.J., wszystkie do 3.5 dmc
Firma KLIM-GUM istnieje od 2001 roku. Zajmujemy się: 1. Serwisem Opon: • sprzedaż opon nowych i używanych, • wymiana opon, • prostowanie i renowacja felg, • przechowalnia opon/kół, • wulkanizacja, • wyważanie 2. Mechaniką samochodową: •...
"Jak zwykle miła obsługa i dobrze wykonana usługa. Polecam",
Rysiek, Nissan Primastar
"Polecam Wszystko ok.
Warsztat na wysokim poziomie. ",
Adam, Opel
"SUPER POLECAM TEN SERWIS !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!",
szymek, BMW
"Ten warsztat przywrócił mi wiarę w mechaników samochodowych.
Panowie na Antoniewskiej są niesamowici. W poprzednim warsztacie oszukano mnie na kilka tysięcy, więc Panowie na Antoniewskiej zadbali w 200% o to, żebym wiedziała, za co płacę, i żebym nie czuła się jak przysłowiowa blondynka (siwa). Nie tylko dostałam faktury na wszystkie...",
Kalina, Dacia Duster
"Bardzo szybka i profesjonalna obsługa. W dobrej cenie.",
jacek, ford mondeo
Koszt wykonania usługi wymiana uszczelki pod głowicą w Warszawie: od 902,94 PLN do 2.129,41 PLN
Nasi mechanicy za darmo odpowiadają na pytania związane z serwisowaniem samochodów.
Witam Mam Pegueota 206 1.4 75 Km SW benzyna 2002 Samochod rano jak odpalam to czasem lubi zgasnac i znow odpalam i jest dobrze zachowuje sie a nie raz jak by chodzi na 3 cylindrach ale jadac juz wszystko sie normuje i zero wyciekow plynu chlodniczego zero w oleju plynu korek wlewu oleju...
Witam, ubywa plynu chłodniczego w kia ceed 2008. Wymieniona zostala uszczelka pod glowica jednak plynu dalej ubywa. Pod korkiem oleju nie widac osadu. Przy odpalonym silniku nie widac rowniez bąbelkow w zbiorniku wyrownawczym. Widac delikatne kapanie po zaparkowaniu auta. Poziom oleju rowniez...
Witam,mam problem z samochodem Toyota Corolla hatchback v-vti 1.6 , rok 2002. Ostatnio jadąc na trasie właczyla mi sie kontrolka oleju ,a wzkażnik plynu chlodniczego podniosl sie do maksimum. Sprawdziłem stan oleju i byl bliski minimum. Odczekalem dwie godziny i i dolalem oleju na zimnym...
Mam mercedesa c200 kompresor z 2001 roku i musze wymienic usczelke glowicy wiem juz ze potrzeba klucza dynamometrycznego ale nie wiem gdzie znalesc zapiske ile i jak mam ustawic ten klucz tak zeby pasowal idealnie przy zamknieciu glowicy no i ogulnie jakies porady jak najlepiej to zrobic ?? Ps...