POWRÓT

AUTOSADOWA OPEL SERWIS Paweł Krawczyk

BEZPŁATNIE UMÓW WIZYTĘ

Wizytę zgłosisz w 2 minuty, otrzymasz potwierdzenie telefoniczne i SMS.


POKAŻ NUMER TELEFONU
Wspomnij, że warsztat znalazłeś(aś) w DobryMechanik.pl lub umów wizytę online

Wszystkie Pozytywne (14)

 • AUTOR: DATA: 2018-03-28 22:10
  Wizyta umówiona przez DobryMechanik.pl

  ogólnie
  ******

  czas naprawy
  ******

  ceny usług
  ******

  jakość usług
  ******


  Gorąco polecam ten warsztat. Diagnoza oraz jakość usług na bardzo wysokim poziomie. W innym warsztacie zostawiłbym samochód na kilka tygodni, a tu wystarczyło kilka dni. Kontakt z Panem Pawłem przebiegał bezproblemowo.


  Marka/model samochodu:
  Opel Vectra B, 2001 2.0 DTI

 • AUTOR: DATA: 2019-01-16 07:42

  ogólnie
  ******

  czas naprawy
  ******

  ceny usług
  ******

  jakość usług
  ******


  Fachowiec w 100%!

  Mechanik, który naprawdę zna się na rzeczy.
  Jeśli masz problem z Oplem, prawdopodobnie nie mogłeś trafić lepiej. Piszę to z pełną odpowiedzialnością.

  Błąkałem się z moją Astrą po różnych warsztatach. W jednym trzymali samochód 3 miesiące, skasowali prawie 2 000zł, a usterka dalej występowała. W innym warsztacie, po tygodniu testów, sugerowali wymianę silnika...

  Pan Paweł zdiagnozował problem (ustawienie luzu zaworowego) w ciągu jednego dnia, a następnego samochód był gotowy do odbioru. Co ważne, SPRAWNY!
  I nie za miliony :)

  Jestem bardzo zadowolony z usług Pana Pawła.

  Nie chciałbym być stałym klientem w serwisie Pana Pawła, bo oznaczałoby to problem z samochodem, ale na pewno, jeśli cokolwiek będzie się działo z moim Oplem, wiem że oddaję samochód w dobre, uczciwe ręce.

  Od wymiany żarówki czy bezpiecznika, aż po chociażby wymianę silnika.


  Marka/model samochodu:
  Opel Astra J 2014r

 • AUTOR: DATA: 2016-12-14 15:38

  ogólnie
  ******

  czas naprawy
  ******

  ceny usług
  ******

  jakość usług
  ******


  Polecam w 100% tego mechanika. Jakość wykonywanych prac na najwyzszym poziomie, od razu po zdiagnozowaniu jasno określone koszty. Przede wszystkim czysta naprawa, Pan Paweł za każdym razem zakłada folie na siedzenia (co się ceni). Przy okazji daje cenne rady co niedługo trzeba będzie wymienić ale nie naciąga na żadne koszty. Szuka również alternatywnych rozwiązań, gdzie inny mechanik od razu chce zmieniać pół samochodu.
  Ceny bardzo przystępne.

  Naprawde Warto.


  Marka/model samochodu:
  Opel Astra GTC

 • AUTOR: DATA: 2016-10-20 11:47

  ogólnie
  ******

  czas naprawy
  ******

  ceny usług
  ******

  jakość usług
  ******


  Mogę z całą odpowiedzialnością potwierdzić opinie poprzedników:

  Po pierwsze pełen profesjonalizm Pana Pawła - staram się dbać o swój samochód, co za tym idzie czytam najrozmaitsze fora mu poświęcone, podręczniki warsztatowe, instrukcje, dobre praktyki itd., ale przy wiedzy, jaką na temat modelu mojego auta posiada Pan Paweł, to nie jest nawet kropla w morzu. Naprawdę przyjemnie z takim fachowcem porozmawiać, dowiadywać się tylu kluczowych w kontekście dbania o swój pojazd rzeczy. Dowiaduje się nie tylko o tym, co były przyczyną usterki, jak została usunięta, jak w przyszłości starać się jej uniknąć, ale także na co w najbliższym czasie zwrócić uwagę, które części już niedługo będą wymagało regeneracji/wymiany. Wydaje mi się, że dla każdego właściciela, któremu naprawdę zależy na swoim samochodzie, te aspekty współpracy z mechanikiem są nie do przecenienia.

  Po drugie uczciwość - Pan Paweł nigdy nie wykonał żadnej naprawy bez wcześniejszej konsultacji telefonicznej, po zostawieniu w warsztacie samochodu jesteśmy na bieżąco informowani o diagnozie, proponowanym rozwiązaniu (i wszystkich jego alternatywach z uwzględnieniem różnych kosztów). Nigdy nie zdarzyło mi się, że przez telefon ustaliliśmy z Panem Pawłem koszy naprawy na kwotę X, a po przyjeździe po samochód okazuje się, że jednak X + Y zł, bo okazało się to czy tamto (a niestety, nie raz zdarzyło mi się to w przypadku korzystania z usług stołecznych warsztatów)..

  Po trzecie ceny - to oczywiście zawsze delikatny temat w opiniowaniu jakości usług oferowanych przez mechanika, natomiast mając porównanie z kwotami za podobne usługi, które płaciłem w Warszawie, zdecydowanie ceny u Pana Pawła są PRZYSTĘPNE. Nie powiem, że nigdzie nie da się znaleźć w stolicy niższych cen, bo po prostu nie korzystałem z usług wszystkich warsztatów, niemniej jeśli chodzi o moje doświadczenie, to tak - nigdzie mniej, niż tutaj nie zapłaciłem. Za co mogę jednak poświadczyć, to stosunek ceny do jakości oferowanych przez Pana Pawła usług, jest absolutnym 10+/10. Dość powiedzieć, że wyjeżdżałem z ASO załamany kosztem naprawy układu klimatyzacji, z którą się wstrzymałem - w AutoSadowa z naprawą zamknąłem się w kwocie oscylującej w okolicach 30% tego, ile musiałbym w ASO zapłacić i to nie dzięki zastosowaniu "chińskich" zamienników.

  Podsumowując - miałem już do czynienia z kilkoma warsztatami w Warszawie, które odwiedzałem ze swoją "Isią". Z jednym wyjątkiem, na szczęście nie były to poważne awarie, częściej naprawy eksploatacyjne, ale zapewniam, że i przy nich można sobie pewne rozeznanie wyrobić. Z innymi warsztatami bywało raz lepiej, raz gorzej, jednak od pierwszej wizyty u Pana Pawła (pierwsza poważniejsza naprawa do wykonania) wiem, że w niczyje inne ręce kupionego za swoją krwawicę samochodu nie powierzę.


  Marka/model samochodu:
  Opel Insignia

 • AUTOR: DATA: 2016-10-08 13:50

  ogólnie
  ******

  czas naprawy
  ******

  ceny usług
  ******

  jakość usług
  ******


  Już 3 raz wracam z warsztatu zadowolony. Pan Paweł profesjonalnie, uczciwie i kompleksowo zajmuje się autem. Wszystkie naprawy konsultowane na bieżąco przez telefon, każda naprawa szczegółowo opisana i dostosowana do potrzeb właściciela. Mimo, że dojazd zajmuje mi dużo czasu, to w razie problemów z autem - ponownie oddam samochód w ręce Pana Pawła. Szczerze polecam.


  Marka/model samochodu:
  Opel Vectra C

 • AUTOR: DATA: 2016-06-22 12:00

  ogólnie
  ******

  czas naprawy
  ******

  ceny usług
  ******

  jakość usług
  ******


  Chciałabym zdecydowanie polecić usługi Pana Pawła. Szukając mechanika sugerowałam się opiniami na tej stronie i nie zawiodłam się odwiedzając Autosadowa Opel Serwis.
  W sposób fachowy, a jednocześnie zrozumiały nawet dla mnie, początkującego adepta motoryzacji i do tego płci żeńskiej, wytłumaczył wszystkie procesy, które powodują konkretne usterki (w tym wypadku elektroniczne oraz inne mniej istotne drobiazgi) i w sposób błyskawiczny im zaradził.
  Dzięki profesjonalnej wiedzy i sprzętowi mój Opelek działa nienagannie.
  Jestem bardzo zadowolona i innego mechanika szukać na pewno nie będę. Szczerze polecam!


  Marka/model samochodu:
  Opel Astra III 2006

 • AUTOR: DATA: 2016-02-21 20:05

  ogólnie
  ******

  czas naprawy
  ******

  ceny usług
  ******

  jakość usług
  ******


  Pacjent: Renault Kango 1,5 dci - duże spalanie 9 - 10 litrów. W innych warsztatach diagnozowano do wymiany wszystkie wtryskiwacze, można ale chyba czasem warto to sprawdzić.
  W tym warsztacie dostałem informację: wymontuję wtryski i pojadą na sprawdzenie do Boscha.
  Werdykt: czyszczenie wtrysków, jeden mocno zabrudzony, nowe uszczelnienia.
  Dodatkowo nowy termostat. Efekt: auto momentalnie się nagrzewa, jest bardzo szybkie, mknie jak nowe a spalanie spadło do wartość katalogowych.
  Pozostawię dla siebie ile mniej zapłaciłem za chęć diagnozy, to spora satysfakcja gdy ma się kontakt z fachowcem od naprawy a nie od wymieniania części.
  Polecam wszystkim, ja jechałem 25 km, mam jeszcze dwa auta, które w ciemno zostawię w tym warsztacie.


  Marka/model samochodu:
  Renault Kangoo 1,5 DCI

 • AUTOR: DATA: 2016-02-06 18:13

  ogólnie
  ******

  czas naprawy
  ******

  ceny usług
  ******

  jakość usług
  ******


  Jednym słowem mówiąc prawdziwy mechanik. Nie naciąga na zbędne koszta naprawy, wymienia co potrzeba i każdą wymieniona część możemy obejrzeć. Ceny części jak i napraw bardzo konkurencyjne i do tego uczciwość i rzetelność Pana Pawła. Długo szukałem takiego mechanika. Teraz wiem, ze mój samochód jest w rekach odpowiedniego mechanika. Samochod wreszcie zaczął jeździec tak jak należy i znow mam przyjemność z jazdy. Polecam każdemu kto szuka dobrego uczciwego mechanika a nie naciągacza i wymieniacza w myśl " klient zapłaci"


  Marka/model samochodu:
  Zafira 2.2 dti

 • AUTOR: DATA: 2014-09-16 15:01

  ogólnie
  ******

  czas naprawy
  ******

  ceny usług
  ******

  jakość usług
  ******


  Dotychczas nie spotkałem tak uczciwego i profesjonalnego mechanika jak Pan Paweł.
  Usługę wycenił bardzo dokładnie, wszystko uzgadniał na bieżąco - bardzo dobry kontakt telefoniczny. Bezbłędnie zdiagnozował usterki, wymienił tylko potrzebne podzespoły, a stare zachował do czasu odbioru auta - omówił każdą zużytą część.
  Efekt? auto pracuje dużo ciszej i o niebo lepiej - śmiga jak nigdy. Nie ma śladu po problemach sprzed naprawy. Koszt usługi uważam za bardzo przystępny.
  Naprawdę warto zaufać i powierzyć auto temu Człowiekowi. Gorąco polecam.


  Marka/model samochodu:
  Opel Astra '94

 • AUTOR: DATA: 2014-05-21 17:16

  ogólnie
  ******

  czas naprawy
  ******

  ceny usług
  ******

  jakość usług
  ******


  Wymiana rozrządu z pompą wody w ciągu 2 godzin razem z wymianą czynnika klimatyzacji w przystępnej cenie - byłem przy wymianie.Szybko,sprawnie,bezproblemowo.Polecam tego mechanika.
  Jeśli tylko będę miał problemy z autem na pewno się zgłoszę.


  Marka/model samochodu:
  Opel Insignia ST

 • AUTOR: DATA: 2014-05-14 09:27

  ogólnie
  ******

  czas naprawy
  ******

  ceny usług
  ******

  jakość usług
  ******


  Jestem bardzo, ale to bardzo zadowolony z usług Pana Pawła, widać, że jest profesjonalistą, nie naciąga, wszystko czarno na białym, bez ukrywania, wymyślania itp., dużym, ale to bardzo dużym plusem jest to, że można być przy naprawie, byłem w wielu warsztatach Opla w Warszawie, ale po wizycie u Pana Pawła nigdy nie zawitam do Warszawskich warsztatów pomimo tego, że mam o 30 km dalej, warto zrobić te 30 km, rozwiązał dużo problemów w moim aucie takich których nawet w ASO nie potrafili rozwiązać, a ASO zbywali mnie albo dyktowali cenę oporową, żebym tylko nie zostawił auta, bo na dobrą sprawę nie wiedzieli co jest grane, Pan Paweł może nie ma bardzo niskich cen, ale każda cena warta jest usług Pana Pawła, nigdy nie wyjedziecie bez naprawy usterki, zawsze w 100% dobra diagnoza, takiego mechanika jak Pan Paweł szukałem 10 lat, PROFESIONALIZM I RZETELNOSC to drugie imiona Pana Pawła. POLECAM!!!


  Marka/model samochodu:
  Astra

 • AUTOR: DATA: 2014-01-19 16:36

  ogólnie
  ******

  czas naprawy
  ******

  ceny usług
  ******

  jakość usług
  ******


  Naprawa szybka i rzetelna godna polecenia, dobrzy mechanik !


  Marka/model samochodu:
  Opel Astra

 • AUTOR: DATA: 2013-11-29 21:27

  ogólnie
  ******

  czas naprawy
  ******

  ceny usług
  ******

  jakość usług
  ******


  POLECAM WARSZTAT I CZŁOWIEKA Z DOŚWIADCZENIEM , WSZYSTKO BEZPROBLEMOWO, FACHOWA OBSŁUGA.


  Marka/model samochodu:
  ASTRA H

 • AUTOR: DATA: 2013-11-25 12:08

  ogólnie
  ******

  czas naprawy
  ******

  ceny usług
  ******

  jakość usług
  ******


  Korzystam od wielu lat z usług Pana Pawła, i nigdy nie miałem jakichkolwiek problemów. Bezbłędna diagnoza problemów ,usterki usuwane na wysokim poziomie. Warto dojechać z wawy. POLECAM !!!!


  Marka/model samochodu:
  OPEL ASTRA H

DODAJ OPINIĘ

Godziny otwarcia:  
Poniedziałek od 07:00 do 22:00
Wtorek od 07:00 do 22:00
Środa od 07:00 do 22:00
Czwartek od 07:00 do 22:00
Piątek od 07:00 do 22:00
Sobota od 08:00 do 16:00

OPEL SAAB TOYOTA warsztat prowadzony przez Pawła Krawczyka byłego mechanika aso Opel Saab. Szesnaście lat pracy w serwisie i przebyte szkolenia zapewnią szybką i sprawną naprawę auta. Naprawiam auta innych marek,serdecznie zapraszamy.Godziny otwarcia 7-22 od poniedziałku do soboty , lub po kontakcie telefonicznym

Cennik nie stanowi oferty handlowej w rozumieniu art. 66, § 1 Kodeksu Cywilnego i ma charakter czysto informacyjny.
Ceny mogą się różnić w przypadkach niektórych marek i modeli samochodów, oraz nie zawierają cen materiałów.

Usługa Cena  
Diagnostyka komputerowa silnika

od 100 PLN REZERWUJ
Wymiana oleju w silniku

od 65 PLN REZERWUJ
Klimatyzacja - napełnianie

- REZERWUJ
Klimatyzacja - odgrzybianie

- REZERWUJ
Przegląd samochodu przed zakupem

- REZERWUJ
Regeneracja filtra cząstek stałych DPF FAP

- REZERWUJ
Wymiana amortyzatora

- REZERWUJ
Wymiana bębnów hamulcowych

- REZERWUJ
Wymiana filtra kabinowego

- REZERWUJ
Wymiana filtra paliwa

- REZERWUJ
Wymiana filtra powietrza

- REZERWUJ
Wymiana klocków hamulcowych

- REZERWUJ
Wymiana oleju skrzynia biegów automatyczna

- REZERWUJ
Wymiana oleju skrzynia biegów manualna

- REZERWUJ
Wymiana przewodu hamulcowego

- REZERWUJ
Wymiana rozrządu silnik benzynowy 16 zaworowy

- REZERWUJ
Wymiana rozrządu silnik benzynowy 8 zaworowy

- REZERWUJ
Wymiana rozrządu silnik diesel

- REZERWUJ
Wymiana sprzęgła

- REZERWUJ
Wymiana szczęk hamulcowych

- REZERWUJ
Wymiana szyby bocznej

- REZERWUJ
Wymiana szyby przedniej

- REZERWUJ
Wymiana szyby tylnej

- REZERWUJ
Wymiana tarcz hamulcowych

- REZERWUJ
Wymiana tłumika

- REZERWUJ
Wymiana tulei wahacza przód /tył

- REZERWUJ
Wymiana uszczelki pod głowicą silnik benzynowy

- REZERWUJ
Wymiana uszczelki pod głowicą silnik diesel

- REZERWUJ

WYZNACZ TRASĘ

ZNASZ JUŻ OPINIĘ O WARSZTACIE?Darmowa aplikacja mobilna

Nasza aplikacja działa poprawnie na wszystkich platformach mobilnych.
W celu jej pobrania wystarczy przejść do wybranego sklepu.

Pobierz z App Store

Pobierz ze Sklepu Windows

Wyślij aplikację na Twój telefon

SMS-em otrzymasz link do pobrania naszej aplikacji.