"Przeglad wykonywałam tu poraz pierwszy. Auto kupiłam w innym salonie. Ogólnie robia dobre wrazenie i samochód działa jak nalezy. Cena ok. Mają mały salon i serwis ale obsługa jest miłai kompetentna. Dostałam voucher na lunch zeby nie czekac na miejscu. Fajny pomysł. Ogólnie oceniam dobrze i wróce tam ,",
Monika , skoda fabia
"Uczciwi , Mili , Rzetelni Mechanicy :))) ",
Pt Cruiser
"Bardzo polecam ten serwis, ponieważ chłopaki naprawdę znają się na robocie i solidnie wszystko wykonują.",
Łukasz
"Wszystko sprawnie w/g umówionego przez telefon planu
Z czystym sumieniem polecam!!!",
Tomek, Mercedes GLC
"śmiało mogę polecić warsztat konkretni fachowcy ceny przyzwoite czas naprawy zgodnie z umową co więcej trzeba ",
paweł, mazda 5
"Warsztat z wieloletnią tradycją serwisuje mojego 20 letniego Saaba od czasów Jego młodości usuwając wszelkie pojawiające się niedomagania.
Naprawiałem u Nich już chyba wszystko w tym modelu, zawsze w miłej atmosferze a nawet przy obecności klienta, dzięki.
Nowe części z hurtowni lub pytają czy klient akceptuje tańsze regeneracje.
",
WW7496N, Saab 9,5 2,3 Turbo
"Profesjonalny serwis - wszystko sprawnie w dobrej cenie. Polecam !",
Michał, Toyota GT86
"Fachowo wykonana naprawa. Szybko i w rozsądnej cenie. Polecam",
Stanisław, Mitsubishi Eclipse GT,silnik 6G72, rocznik 2000
"Naprawdę szybka obsługa i czynny długi czas . Nieciekawy rejon i ciężko trafić ale warto jak jest potrzeba . Mogę tylko polecić ",
Foxik, VW
Przyjazny Warsztat samochodowy na warszawskim Targówku. Do każdego klienta podchodzimy indywidualnie, o jakości części decyduje jedynie właściciel samochodu. Jesteśmy dostępni od poniedziałku do piątku w godzinach 8:00 - 20:00 oraz w soboty...
"Moj Mercus ma 20 lat. Panowie zajeli sie nim jakby wyjechał z salonu !!!! Dla okreslenia poziomu wykonania usługi , oraz kultury, mozna napisac dwa słowa PEŁN PROFESJONALIZM !!!!",
Piotr, MERCEDES C 180
"Od wielu lat jestem klientem tego warsztatu i mam o nim jak najlepsze zdanie. Nie naciągają na zbędne naprwy i części.Sugerują zamienniki za zgodą klienta.Usługę wykonują fachowo i rzetelnie.Gdy naprawa przeciągnie się z powodów nieprzewidzianych zawsze jest info o takim przypadku.Ceny są umiarkowane.Naprawiałem tam następujące...",
STANLEY, FORD MONDEO
"Naprawiam tam dwa samochody, jestem bardzo zadowolony i polecam ten warsztat wszystkim ",
MARECKI, VW PASSAT B6 ASTRA H
"Można rekomendować warsztat- oby więcej takich zakładów. Realizacja wykonana profesjonalnie, bez naciągania, dobry dojazd, dobrze skomunikowany, dobry kontakt.",
Dominik, Hyundai
"Zgłosiłam się z awaria hamulcy Autko naprawili bardzo sprawnie Co najwa_niejsze cały czas konsultowali koszty naprawy ",
Agata, Kia Rio
"Spory serwis zrobiony w 1 dzień! Ceny Ok. No i fachowa obsługa! Będę wracał, tym bardziej ze mam blisko.",
Kamil, BMW e46
WITAMY w Premium Serwis, w którym wieloletnie doświadczenie gwarantuje profesjonalne podejście do serwisu opon w zakresie ich wymiany i naprawy. Zajmujemy się sprzedażą, montażem i naprawą opon samochodów osobowych, dostawczych i ciężarowych...
"Warsztat godny polecenia. Naprawiałem tam swoje autko kilka razy. Zawsze byłem zadowolony z obsługi, czasu naprawy jak i ceny. Zawsze służą pomocą i dobrą radą.",
Tadek68, Renault Kangoo
"Wymiana krzyżaków. Bardzo fachowa diagnoza, konkretna wycena i obsługa. Rozsądne koszty. A co najważniejsze - naprawa wykonana szybko. ",
Raf, Nissan Pathfinder
"Gorąco polecam TANIO i dobrze zrobione auto tylko polecać ",
boczek, vw passat
"Profesjonalnie wykonana usługa! Bardzo dobra obsługa. Zdecydowanie polecam",
Adrian Wysocki, Renault Laguna
"Polecam! Bardzo sympatyczni pracownicy, wszystko zrobione w ciągu jednego dnia, a koszta normalne, na pewno nie wygórowane. Panowie dzwonili z każdym pytaniem czy wątpliwością, tłumaczyli możliwe przyczyny i doradzali najlepsze rozwiązania. Wymienili i sprawdzili także kilka dodatkowych rzeczy "przy okazji". Jedynym minusem była niechęć do...",
Dagmara
"Szczerze polecam.
Naprawa szybko, sprawnie, i co najważniejsze uczciwe i ludzkie podejście do klienta, bardzo dobry kontakt telefoniczny na każdym etapie naprawy. Profesjonalne doradztwo odnoście doboru i montażu poszczególnych części.
Ważna była dla mnie wycena i przedstawienie różnych możliwości przed naprawą!!!
Świetny fachowiec, który...",
Kasia, Ford Focus
"kilka razy korzystałem z ich usług i moja ocena jest ogólnie pozytywna, kontakt z właścicielem dobry, mają na miejscu sklep z częściami do mojego samochodu - ceny umiarkowane. Mankamentem jest to, że warsztat w soboty jest nieczynny.",
szef_irek, daewoo nubira
Koszt wykonania usługi wymiana uszczelki pod głowicą w Warszawie: od 902,94 PLN do 2.129,41 PLN
Nasi mechanicy za darmo odpowiadają na pytania związane z serwisowaniem samochodów.
Witam Mam Pegueota 206 1.4 75 Km SW benzyna 2002 Samochod rano jak odpalam to czasem lubi zgasnac i znow odpalam i jest dobrze zachowuje sie a nie raz jak by chodzi na 3 cylindrach ale jadac juz wszystko sie normuje i zero wyciekow plynu chlodniczego zero w oleju plynu korek wlewu oleju...
Witam, ubywa plynu chłodniczego w kia ceed 2008. Wymieniona zostala uszczelka pod glowica jednak plynu dalej ubywa. Pod korkiem oleju nie widac osadu. Przy odpalonym silniku nie widac rowniez bąbelkow w zbiorniku wyrownawczym. Widac delikatne kapanie po zaparkowaniu auta. Poziom oleju rowniez...
Witam,mam problem z samochodem Toyota Corolla hatchback v-vti 1.6 , rok 2002. Ostatnio jadąc na trasie właczyla mi sie kontrolka oleju ,a wzkażnik plynu chlodniczego podniosl sie do maksimum. Sprawdziłem stan oleju i byl bliski minimum. Odczekalem dwie godziny i i dolalem oleju na zimnym...
Mam mercedesa c200 kompresor z 2001 roku i musze wymienic usczelke glowicy wiem juz ze potrzeba klucza dynamometrycznego ale nie wiem gdzie znalesc zapiske ile i jak mam ustawic ten klucz tak zeby pasowal idealnie przy zamknieciu glowicy no i ogulnie jakies porady jak najlepiej to zrobic ?? Ps...