Czynne poniedziałek-sobota 9.00-17.00 wjazd na plac obok dawnej myjni .Tanio solidnie .
"Mechanik super ale obsługa przez portal "Dobry Mechanik" beznajdziejna",
sss, Skoda OCTACIA 1,9 TDI 2004 wersja A
"Współpracujemy kilka lat z kilkoma autami. Zarówno dostawcze jak i osobówki. Chłopaki ogarnięci, wiedzą co robią. Na telefon, na czas. Ceny sympatyczne. Nigdy nie było problemów. Polecam",
Wojtek, VW/Peugeot/Opel
"Witam. Na szymborską trafiłem po nieudolnych naprawach na innych warsztatach.. Miła obsługa, diagnoza pod komputerem, umówiony termin. Oczywiście zdziwienie, ponieważ nic nie zapłaciłem, elektryk powiedział że dopiero po naprawie. Autko wstawione w terminie rano. Miłe zaskoczenie o 13 gdy poinformowano mnie że autko zrobione.Moje problemy z...",
Marcin
Nasi mechanicy za darmo odpowiadają na pytania związane z serwisowaniem samochodów.
Witam. Czy wymieniając amortyzatory trzeba od razu wymieniać sprężyny?
Mam aktualnie doczynienia z Passatem b5 po lifcie w wersji variant. w samochodzie wymieniam tylne zawieszenie . Klient przyjechał wziałem dowód zamówiliśmy sprężyny amortyzatory z kompletem mocowań poduszek i wgl po prostu komplet. po podniesieniu ukazały mi się dwie sprężyny jedna w drugiej...
Witam. Chciałbym zamontować dodatkowe sprężyny wzmacniające Westfalia. Toyota Avensis T27 sedan. Jest w ogóle taka możliwość? Na jedną zakładamy ściągacz a co z drugą wchodząca w środek?
Witam, pytanie bardziej o dobór części. Czy jeśli na fabryczny amortyzator założyłbym sprężynę obniżającą, zmieniło by to w znacznym stopniu własności jezdne ? I czy wgl takie sprężyny dzialają( w sensie wizualnym )