"Polecam ten warsztat. Po zakupie używanego auta zleciłem wykonanie serwisu olejowego oraz wymianę rozrządu. Konieczna była ponadto wymiana cewki i świec zapłonowych (niestety awaria auta - spadek mocy i świecący check). Serwis i naprawa wykonana bardzo szybko i sprawnie. Bez zastrzeżeń.",
Marcin, Fiat grande punto
"Po raz trzeci moje Stilo wjechało do warsztatu PABICH.Za każdym razem z inną usterką.Wszystkie naprawy wykonane profesjonalnie.W końcu warsztat do którego nie wracam z reklamacją.Przy jednej z napraw wykryta usterka o której zapomniałem poinformować.Sami wykryli zadzwonili,spytali czy robić.Cena?Sprawa subiektywna.Kolega jeździ do taniego...",
Broda, Stilo
"Pan Marek uczciwy,solidny,pewny mechanik.Najwyzsza klasa.Polecam",
SLAWEK, BMW 330D
"warsztat poprostu super. jezdze tam od ponad roku i zawsze szybno ładnie i widac dokładnie zrobione ,oddają samochód w 100%czysty ",
dawid kaczmarek
"Pełna fachowość, jakość, czas i cena wykonania......gdyby w tym kraju wszystkie firmy podchodziły do pracy i klienta jak w tym warsztacie było by lepiej i nie byłoby takiego kompostownika, jaki mamy obecnie, gorąco polecam wszystkim zainteresowanym,,mogę polecić bez obaw,,pozdrawiam :)
",
Piotrek, Fiat Punto II
"Zauważyłem, że od chwili kiedy zrobili remont i zainwestowali w nowy sprzęt, to w końcu można tam spokojnie oddać samochód na przegląd czy do naprawy.
Jestem bardzo pozytywnie zaskoczony jakością usług.
Co najważniejsze - bardzo przyzwoita cena.
Z czystym sumieniem polecam.",
Meme, Toyota Corolla
"Pełen profesjonalizm polecam.wmiana rozrządu vw passat kapitalny remont silnika vw golf 6",
Piotr Adamczyk, Vw golf,vw passat
Nasi mechanicy za darmo odpowiadają na pytania związane z serwisowaniem samochodów.
Uporczywy lecz drobny wyciek płynu chłodzącego z okolic pompy wody. Pytanie: czy jest możliwe wymienić/lub uszczelnić samą pompę wody bez konieczności robienia/rozbierania/wymiany całego rozrządu (pasek, napinacze, rolki itd) ?
Passat b5 fl, problem z "odpowietrzeniem" układu chłodzenia. Wstawiony nowy termostat, temp na liczniku 90 stopni, podczas postoju dmucha ciepłe powietrze z nawiewu ale podczas jazdy dmucha zimne. Po przetrzymaniu na obrotach podczas jazdy zaczyna przegrzerzewac silnik. Chłodnica cały czas...
Która jest lepsza INA, DOLTZ czy ZKF? Myślałem o ZKF ale tych Firm INA, DOLTZ nie znam. Prosze o rade.