Serdecznie zapraszamy
Prowadzimy naprawy mechaniczne wszystkich marek samochodów, 10 podnośników czeka na twój samochód. Jako nieliczni dysponujemy podnośnikami dla wysokich pojazdów (busy i podwozia zabudowane).
Godziny otwarcia: pon-pt: 8:00-17:00 sob. 8:00-14:00
KOMPLEKSOWE NAPRAWY POWYPADKOWE AUT OSOBOWYCH I CIĘŻAROWYCH, ELEKTROMECHANIKA, DIAGNOSTYKA KOMPUTEROWA, POMOC DROGOWA 24H,
Stacja obsługi pojazdów Master-Serwis powstała z myślą o klientach ceniących wysoki standard i jakość oferowanych usług, czas, profesjonalizm i dbałość o powierzone samochody. Firma oferuje kompleksowe i profesjonalne usługi serwisowania i...
Firma Domus - Mobil s.c. działa już od roku 1994. Dzięki naszej profesjonalności zdobyliśmy zaufanie naszych klientów, a także uznanie na rynku lubelskim. Początkowo firma zajmowała się sprzedażą części zamiennych do samochodów francuskich....
NOVA al. Kraśnicka 217 B 20-718 Lublin Godziny pracy poszczególnych działów: Salon pon. - piąt. 10 - 17 Serwis pon. - piąt. 8 - 18 Części pon. - piąt. 8 - 18 Blacharnia- Lakiernia pon. - piąt. 8 - 17
Darstan Auto-Serwis to profesjonalny serwis samochodowy, całodobowy* serwis wulkanizacyjny oraz mobilny serwis wulkanizacyjny. * Po godzinie 18 w dni powszednie oraz w soboty i niedziele naprawa tylko po uzgodnieniu...
Traktujesz swoje auto, jak coś więcej niż środek codziennego transportu? Chcesz utrzymać swój samochód w perfekcyjnej kondycji, zdarzyła się awaria, chciałbyś zostawić auto u zaufanego mechanika, który nie tylko ogarnie usterkę ale również...
"Wszystko w porządku, diagnoza celna, naprawa całkiem sprawna, polecam",
Krzysiek, peugeot 206
"Serdecznie polecam tego mechanika. Fachowiec i entuzjasta jakich mało, nie owija w bawełnę, nie czaruje i nie jest tzw "wymieniaczem"... nie naciąga i nie opowiada bajek pt. "... że żaba ma sierść...." pełen profesjonalizm i kompetencja pod każdym względem. POLECAM każdemu kto ma problem z silnikiem w swoim samochodzie. Dodam, że miałem to...",
dudek, RENAULT CLIO 1.2 16V
"Jestem zadowolony i z serwisu i ze sklepu. W obu miejscach traktują klienta na wysokim
poziomie. Rzetelność i terminowość, to mocna strona Saabixa, o czym przekonałem się na własnej skórze.
Z autopsji wiem jak wielką wiedzą panowie dysponują, jak wiele poświęcają klientowi, by spełnić jego oczekiwania.
Ostatnio naprawa zawieszenia - super. W...",
Artur, saab
"**************Wszystko w porządku.************************",
mmmm, Ford mondeo mk3, 2001
"Miałem do wymiany Nagrzewnicę, wymiana przebiegła bezbolesnie. Ale po drodze wyszła do naprawy rurka aluminiowa do zespawania na którą dłużej czekałem i zamiast odebrac auto po jednym dniu, odebrałem po 4 dniach co troche przeszkadzało mi na co dzień.",
Maciej, Skida Fabia 1.9 sdi 2002 rok
"Lux robota, szybko, profesjonalne i tanio. Polecam Pana Patryka z czystym sumieniem :)",
Piotrek, Mercedes W211
"miałem dziwny problem w x5 poodpaleniu przez minutę pracowała równo a póżniej pływały obroty przez kilka miut, i znowu pracowała równo.przez 6 miesięcy objechałem 8 warsztatów łącznie z bestauto wymieniłem prawie wszystko i wydałem ok.7 tysi . w końcu mechanik z krochmalnej wysłał mnie ma warszawską. zostawiłem auto i po dwóch dnia dostałem...",
jarek, bmw e70
"Mechanik z dużą wiedzą, w innym warsztacie kazali wymieniać silnik, tutaj mechanik bez większego problemu zdiagnozował usterkę i naprawił ją bez części zamiennych. Koszt również nie duży, polecam ",
Adam, Bmw
Koszt wykonania usługi wymiana nagrzewnicy w Lublinie: od 500,00 PLN do 1.000,00 PLN
Nasi mechanicy za darmo odpowiadają na pytania związane z serwisowaniem samochodów.
Dzień dobry! Czy w Corsie C 1,7 DTI nagrzewnica jest w tym samym miejscu, co w 1,3 CDTI? Jak się do niej dobrać w aucie DTI z silnikiem o oznaczeniu Y17DT? Czy trzeba demontować całą deskę rozdzielczą?
Jest problem z nadmuchem. Podczas włączania auta nawiew przez kilka sekund działa mocno, następnie niknie i nie działa. Nie działa przycisk sterujący mocą nawiewu. Podłączono nową dmuchawę oraz rezystor , bez rezultatu. Proszę o pomoc
Brak ogrzewania w kabinie, temperatura silnika 90 c wentylator chłodnicy się załącza. Gdzie może leżeć problem?
Witam mam problem dotyczacy Audi A4 B5 1.9 tdi 115km z 2001r. mianowicie słychac zza wylotów powietrza dzwiek tak jakby przelewania sie wody. Co to moze byc?
Obecność spalin w kabinie jest niebezpieczna dla zdrowia oraz wskazuje na problem występujący w samochodzie. Jeżeli kierowca lub pasażerowie odczuwają swędzenie oczu związane z gazami spalinowymi,...