"Już kolejne auto naprawiam tylko u nich, nad każdym problemem starają się pochylić jak najlepiej. Po przykrych doświadczeniach z innymi mechanikami, z czystym sumieniem mogę ich polecić.",
Bartek, Peugeot 5008
"Serwis profesjonalny . Obsługa miła , domowa atmosfera . Pracownicy warsztatu wraz z właścicielem poinformowali mnie profesjonalnie a zarazem zrozumiale dla mnie o usterkach mojego auta po czym w szybkim czasie usunęli usterkę za umiarkowane pieniądze, Warsztat godny polecenia korzystam regularnie z usług tego zakładu Pozdrawiam.",
SirusSam, Citroen Xantia
Zapraszam na szeroki zakres usług motoryzacyjnych
Zapraszam do kontaktu
"Prowadzę Ośrodek Szkolenia Kierowcow, mam dużo samochodow i od dłuższego czasu wszystkie naprawiam i serwisuję w tym zakladzie.Mechanik nie jest drogi , a choc jak zauważyłem na brak klientow nie narzeka, na naprawę nie trzeba czekac dlugo.Polecilem go znajomym i także byli zadowoleni.",
OSK Piotr, toyota yaris/ scoda fabia
"Świetni fachowcy ,przefajna obsługa,bardzo mili ludzie znający się na swojej pracy:) uwielbiam to miejsce i polecam z całego serca:)
Gosia- BMW E46",
Gosia, BMW E46
"Doskonała obsługa i profesjonalne podejście. Szybko i skutecznie usuwają każdą usterkę, a przy tym dbają o klienta. Jestem bardzo zadowolona, chętnie wracam i zawsze polecam :)",
Anna, Toyota
Firma Biomix s.c. specjalizuje się w mechanice pojazdów osobowych, ciężarowych i naczep. Mimo że funkcjonujemy od niedawna, nasz warsztat jest bardzo dobrze wyposażony a naprawy przeprowadzają nasi zaufani i doświadczeniu mechanicy. Nasza...
"Bardzo szybko i solidnie serwisują mi mojego dostawczaka,sprawdzają wszystkie możlwe usterki w w razie potrzebnej wymiany zawsze dzwoną.Ostatno nie miałem czasu wiec auto zabrali z pod domu i odstawili ,mam do nich pełne zaufanie",
Stefan
"Jestem kobietą , więc nie w każdym zakładzie traktuje się mnie poważnie. Pan Pyc wysłuchał co mam do powiedzenia , co boli mój samochód, gdzie stuka, puka itp. Dokładnie sprawdził , ocenił , wycenił i czekał na decyzję. A po podjęciu decyzji i ustaleniu terminu , samochodzik naprawiony dosyć szybko ( może akurat trafiłam na jakąś lukę w...",
zudka
"Zawsze znajdą się zadowoleni i niezadowoleni klienci.Ja serwisuje u Przemka 2 samochody natomiast szwagier kolejne dwa i jesteśmy zadowoleni zarówno ceną jak i wykonaniem.Termin to pojęcie względne ,wiadomo jak dojdą kolejne części do naprawy to musi się naprawa przedłużyć ale wiadomo jak przyjedzie pan i władca co chce d..podetrzeć szkłem...",
krzysiek, w211 2.2cdi,.yaris 1,4d4, xara picasso 2.0hdi
"Szybko i sprawnie, bez naciagania klienta na dodatkowe koszty. Serdecznie polecam.",
czupakabra, Skoda Octavia
"Jestem pod ogromnym wrażeniem firmy, mam FORDA 1,8TD z '98 wykonali regenerację turbiny która do chwili obecnej pracuje bez zarzutu; profesjonalna i szybka obsługa ceny umiarkowane gorąco polecam!",
Paweł, FORD / MONDEO
"Bardzo fachowa i miła obsługa ,naprawa wykonana profesjonalnie a mianowicie wymiana panewek wału cena zadowalająca ,pytałem w innym zakładzie i powiedziano że mogą mi tylko wymienić panewki korbowodowe bo głównych się nie da, a Pan Ciechanek mi wszystkie wymienił bez wyjmowania silnika w podobnej cenie mało tego wszystkie wymienione części mi...",
Renault , Renault Grand Scenic
"Najlepsi!!!! Dobrze, szybko i niedrogo mega fachowcy, solidni :) ",
Zadowolona
"W warsztacie naprawiałem przednie zawieszenie. Naprawa przebiegła szybko i fachowo",
Robert, Renault
Tutaj każdego dnia wieloletnie doświadczenie pracowników łączy się z energią i dużym zaangażowaniem młodszego pokolenia. Wiedza z zakresu diagnostyki i mechaniki oraz zasoby techniczne firmy pozwalają na profesjonalne świadczenie...
Zapraszamy na szeroki zakres usług motoryzacyjnych
"szybko, sprawnie i profesjonalnie, wrecz pedantycznie, Pan Marcin naprawil mi nawet podswietlenie deski rozdzielczej chociaz mial tylko wymienic rozrzad ",
Marek, megane
"Wszystko w jak najlepszym porządku szybko dobrze i co najważniejsze niedrogo jestem zadowolony",
Arczi, Ford
Koszt wykonania usługi wymiana nagrzewnicy w Lublinie: od 500,00 PLN do 1.000,00 PLN
Nasi mechanicy za darmo odpowiadają na pytania związane z serwisowaniem samochodów.
Dzień dobry! Czy w Corsie C 1,7 DTI nagrzewnica jest w tym samym miejscu, co w 1,3 CDTI? Jak się do niej dobrać w aucie DTI z silnikiem o oznaczeniu Y17DT? Czy trzeba demontować całą deskę rozdzielczą?
Jest problem z nadmuchem. Podczas włączania auta nawiew przez kilka sekund działa mocno, następnie niknie i nie działa. Nie działa przycisk sterujący mocą nawiewu. Podłączono nową dmuchawę oraz rezystor , bez rezultatu. Proszę o pomoc
Brak ogrzewania w kabinie, temperatura silnika 90 c wentylator chłodnicy się załącza. Gdzie może leżeć problem?
Witam mam problem dotyczacy Audi A4 B5 1.9 tdi 115km z 2001r. mianowicie słychac zza wylotów powietrza dzwiek tak jakby przelewania sie wody. Co to moze byc?
Obecność spalin w kabinie jest niebezpieczna dla zdrowia oraz wskazuje na problem występujący w samochodzie. Jeżeli kierowca lub pasażerowie odczuwają swędzenie oczu związane z gazami spalinowymi,...