Czynne poniedziałek-sobota 9.00-17.00 wjazd na plac obok dawnej myjni .Tanio solidnie .
"Mechanik super ale obsługa przez portal "Dobry Mechanik" beznajdziejna",
sss, Skoda OCTACIA 1,9 TDI 2004 wersja A
"Miła obsługa warsztatu naprawiałem czujnik w Audi a4 b6 ,fachowo i szybko wykonana praca z czystym sercem polecam tą firmą.",
R.Smolak, Audi a4b6
"Witam miałem uszkodzony sterownik w mojej bmw od gazu, żaden gazownik nie chciał się podjęć zrobienia komputera od gazu, auto zostawiłem na 2 dni! odebrałem auto i chodzi do dzisjaj! polecam gazownika ",
Arek BMW
Nasi mechanicy za darmo odpowiadają na pytania związane z serwisowaniem samochodów.
Wymiana gum stabilizatora Fiat Grande Punto czy mozna to zrobic samemu na kanale czy jest to wiecej roboty ?
Witam. Mam pytanie dotyczy bardzo mocnego dodania gazu na pierwszym i drugim biegu auto ford kuga 2016 przebieg 70000 pływa na prawo i lewo na desce zapala się kontrola trakcji . Nie można utrzymać go prosto do jazdy . Mogę prosić o pomoc .
Jak to jest z tymi łacznikami stabilizatorów w moim aucie kazdy łacznik inaczej pracuje dwa tylnie lekko sie poca i mozna nimi obracac na boki jednym palcem lecz luzu nie maja .Natomiat wymienilem jeden przedni i pozalozeniu ten nowy jest sztywny ciezko go obrócić .Czy one maja sie tak ruszac...
Słychać stuki (pyknięcia) z przodu z lewej strony, jedno lub dwa podczas ruszania i jazdy z niedużą prędkością i czasem przy hamowaniu. Czasami stuki jakby przenosiły się bliżej środka (pod fotel kierowcy) samochodu. Przy próbie obrócenia półosi ręką wyczuwalny nieduży luz i słychać stuk na...