"Po przybyciu na umówioną za pośrednictwem tej strony wizytę, okazało się, że wcale nie ma mnie w systemie...Musiałam czekać 30 minut na pierwszy wolny termin...I całe szczęście, że taki był, inaczej odjechalabym z kwitkiem. Tak więc do synchronizacji system on-line z tym co dzieje się realnie w Serwisie.",
ILA, Peugeot 2008 1.6 2017
"Bodaj najlepsi specjaliści aut francuskich. Szczególnie Citroen i Peugeot. Oczywiście zajmuja się również innymi autami. Polecam. ",
Rafał L, Citroën c5 I
"Witam. Po znachorach, pseudo fachowcach, wizjonerach i chłopach od siekiery i młota, dzięki znajomemu z Radomia trafiłem VW LT 2,5 TDI w rozsypce po w/w fachowcach, a w zasadzie ledwo się dotoczyłem z Warszawy do Radomia do Auto - Jaru. A tu szybko, konkretnie i za małe pieniądze, przede wszystkim Panowie znają się i są wysokiej klasy...",
zadbany dom, vw LT
"Rzeczywiście zaskoczenie przy odbiorze auta, które zostało umyte i wyplakowane. A pozatym co najważniejsze to robocizna, pozytywnie. DUŻE zaangażowanie mechanika. Do mojego auta ciężko znaleźć niektóre części, ale ten mechanik poradził sobie z tym, choć trochę musiał się wysilić. Sprawnie,dokładnie, zwinnie
i szybko. Polecam. ",
Klijent
Zajmujemy się obsługą samochodów osobowych w zakresie mechaniki pojazdowej, wulkanizacji i serwisu klimatyzacji. Wykonujemy naprawy główne i bieżące. Specjalizujemy się w autach amerykańskich, zabytkowych i nietypowych.
Każdy klient otrzymuje...
"Od kilku lat wykonuję naprawy u pana Rafała, zarówno te mniejsze jak i większe i jeszcze nigdy się nie zawiodłem, serdecznie polecam, czasami naprawa potrwa trochę dłużej ale naprawdę warto poczekać i mieć pewność, że wszystko wykonane jest tak jak powinno. POLECAM !",
audi, Audi A4
Witam posiadam Forda Mondeo mk4 2010r 2.2 TDCi auto posiada DPF.Moje pytanie jest następujące koleżanka ma FAPa i powiedziała mi że co jakiś czas musi go uzupełniać bo jest to dodatek, który miesza się z paliwem.Czy w moim Mondeo też jest taki zbiornik i ten płyn który należy uzupełnić. Bo od...
Witam, mam kilka pytań odnośnie filtra cząstek stałych w silniku 1,6TDCI firmy PSV. Jak często trzeba dolewać tam płyn do filtra? Czy płyn EOLYS DPX 42 będzie odpowiedni? Słyszałem, że sam w sobie płyn jest strasznie drogi. Przy okazji, gdzie znajduje się zbiorniczek z tym płynem?
Pytanie odnośnie filtra FAP. Skąd będę wiedział, że należy dolać płynu Eolys? I czy każdy zwykły warsztat może mi go uzupełnić? Co jeżeli nie uzupełnię płynu?