Serwis Auto Kurowski od ponad 20 lat specjalizuje się w naprawie opon oraz mechanice i diagnostyce samochodowej. Dzięki wieloletniemu doświadczeniu stale powiększamy grono zadowolonych klientów. Oferujemy Państwu szeroką gamę usług...
"polecam, zawsze znajdzie rozwiązanie",
ggg
Warsztat zlokalizowany jest na ul. Szelburg-Zarembiny 41. Jest to ulica boczna do Abramowickiej umiejscowiona dokładnie po przeciwległej stronie Izby Przyjęc szpital na ul. Abramowickiej.
"Witam, już kilka razy stawiałem w Edmarze swoje auto i nigdy się nie zawiodłem. Obsługa jest bardzo miła, mechanicy też świetnie się znają na robocie. Zawsze telefonicznie uzgadniają wszelkie nieprzewidziane naprawy i podają koszty dodatkowe. Polecam",
Audi
Zatrudniamy specjalistów, którzy służą swoją wiedzą i pomocą zarówno w sprawach technicznych jak i interpretacji prawa dotyczącego badań pojazdów. Motoryzacja to ich pasja dzięki czemu orientują się w wszelkich nowinkach technicznych co...
"Miło jest odwiedzić taki warsztat przy awarii czy zwykłej wizycie ekspoatacyjnej - tani, szybki i godny polecenia warsztat",
osc, Skoda Octavia
"Serwis profesjonalny . Obsługa miła , domowa atmosfera . Pracownicy warsztatu wraz z właścicielem poinformowali mnie profesjonalnie a zarazem zrozumiale dla mnie o usterkach mojego auta po czym w szybkim czasie usunęli usterkę za umiarkowane pieniądze, Warsztat godny polecenia korzystam regularnie z usług tego zakładu Pozdrawiam.",
SirusSam, Citroen Xantia
Zapraszam na szeroki zakres usług motoryzacyjnych
Zapraszam do kontaktu
"Szybka obsługa,fachowe podejście do mechaniki.Polecam",
Marek, Opel Astra
Zapraszam do kontaktu
"Świetni fachowcy ,przefajna obsługa,bardzo mili ludzie znający się na swojej pracy:) uwielbiam to miejsce i polecam z całego serca:)
Gosia- BMW E46",
Gosia, BMW E46
"Szybko, sprawnie i bez zbędnego naciągania - naprawde polecam.",
maniak
"Doskonała obsługa i profesjonalne podejście. Szybko i skutecznie usuwają każdą usterkę, a przy tym dbają o klienta. Jestem bardzo zadowolona, chętnie wracam i zawsze polecam :)",
Anna, Toyota
Firma Biomix s.c. specjalizuje się w mechanice pojazdów osobowych, ciężarowych i naczep. Mimo że funkcjonujemy od niedawna, nasz warsztat jest bardzo dobrze wyposażony a naprawy przeprowadzają nasi zaufani i doświadczeniu mechanicy. Nasza...
"naprawa wyszła dużo taniej niż w innych warsztatach i szybko polecam! facet jest konkretny !!! i robi to co niezbedne i nie naciąga",
asiak
"Jeden z lepszych mechaników z jakimi miałem styczność.",
Arek, Grande Punto
" Człowiek któremu można zaufać co w dzisiejszych czasach jest rzadkością. Mam kilka samochodów które regularnie serwisuje w tym warsztacie. Polecam w 100%",
Wojciech, Bmw F01 730d , Bmw F20 118d , Mercedes-Benz GLK
"Bardzo konkretne podejście do klienta, bez ściemy i naciągania. Trafiłem do Pana Michała z polecenia kolegi i nie żałuję. Zarówno prywatny jak i służbowy samochód przeniosłem do Pana Michała i to była najlepsza decyzja po wszystkich pseudo mechanikach po których się tułałem do tej pory. ",
Robert
"Jestem pod ogromnym wrażeniem firmy, mam FORDA 1,8TD z '98 wykonali regenerację turbiny która do chwili obecnej pracuje bez zarzutu; profesjonalna i szybka obsługa ceny umiarkowane gorąco polecam!",
Paweł, FORD / MONDEO
Koszt wykonania usługi wymiana intercoolera w Lublinie: od 85,00 PLN do 275,00 PLN
Nasi mechanicy za darmo odpowiadają na pytania związane z serwisowaniem samochodów.
Witam mam taki problem: Toyota Avensis verso 2002,2.0 diesel, D4D. Przy przyspieszeniu samochód na chwilę traci moc mimo że pedał w podłodze. Po kilku sekundach załącza się i jazda. Komputer nie wykazał żadnych błędów. Nie dymi, nie kopci. Wszystko wymienione zawsze na czas. Tak jest od pół...
Witam. Mam problem ze światłami drogowymi. Zapaliły się i nie chcą zgasnąć. Musiałem wyciągnąć żarówki, bo cały czas w kostkach jest napięcie nawet po wyciągnięciu kluczyka ze stacyjki. Następny problem jest taki ,że jest olej w interkulerze. Podejrzewam ,że to może być turbina lub co innego.
Witam Mam pytanie, zauważyłem, że rura intercooler jest zaoliwiona prawdopodobnie problem jest uszczelek, chodzi mi czy to jest normą, że może być zaoliwiona? Czy mimo tego że uszczelki są uszkodzone, nie powinien być olej na rurze? Pozdrawiam i dziękuje
Witam, chciałbym się dowiedzieć czy da się zamontować wydajniejszy intercooler do mojego silnika 2.4 D5 163KM? Mam wgrany program na 195 KM/460 Nm. Proszę o poradę