"Na rynku istnieje od ponad 17 lat - a więc nie jest to warsztat przypadkowy !
Mimo odległości od 15 lat tam jeżdzę , a nie do Katowic !!!
( Może dlatego ,że nie spotkałamnie bliżej tak dobrego zakładu - wiem mam za duże wymagania !!!!).
W tym warsztacie mają taką zasadę, że przy okazji naprawy wiadomej usterki jeśli dojdzie do konieczności...",
WYMAGAJĄCA Klientka
"Warsztat godny polecania !
Profesjonalne podejście do klienta ,naprawa zawsze zrobiona w terminie!
",
Paweł, Skoda Fabia
"Bardzo mili i sympatyczni mechanicy. Wszystko profesjonalnie i szybko.
Polecam",
Jola, Renault Megane
"Polecam, jestem bardzo zadowolony z obsługi, ceny i czasu serwisu i można porozmawiać o wszystkim.",
Andrzej, fiat doblo; silnik 1,3 ;2008
"Dawno nie spotkalem sie z tak profesjonalna obsluga. ",
Slawek, SKODA OCTAVIA 1.4 TFSI 3GEN
Warsztat samochodowy w Zabrzu, który łączy doświadczenie z nowoczesnością. Twój samochód w dobrych rękach.
Montaż instalacji LPG firm: KME AG CENTRUM ZENIT: BLUBOX,PRO DIRECT AC STAG:STAG 4 QBOX,STAG 400 DPI,STAG QMAX itd. Na instalacje standard:udzielamy 24 miesięcy gwaracji. Posiadamy świadectwo ITS. Ściągany kolektor: zawsze...
Nasza historia sięga roku 2015 gdzie swój początek miała firma AP Garage. Chęć stworzenia profesjonalnego serwisu samochodowego skłoniła nas do obrania indywidualnego kierunku rozwoju w celu świadczenia najwyższej jakości napraw oraz...
"Profesjonalny serwis. Obsługa jest miła a czas serwisu krotki.",
Ber, Mitsubishi ASX
"Naprawiałem, naprawiam i będę naprawiał swoje auta w tym warsztacie. Nie będę wspominał o miłej atmosferze jaka tam panuje bo dla klienta to mniej ważne, liczy się jakość i szybkość naprawy co jest dostarczane i jeszcze w rozsądnej cenie !!! Naprawiałem tam różne rzeczy już w dwóch samochodach i muszę powiedzieć że jestem zaskoczony...",
Marcepan, Peugeot 307, Audi A4
"Rozrząd w nietypowej jednostce w moim BMW wymieniony, chodzi jak trzeba. Dwa warsztaty nie chciały się podjąć. Oni dali radę. Zyskali stałego klienta.
",
Pawik
"Zdecydowanie polecam ten warsztat. Fachowo, szybko i tanio. Korzystałem z usług Pit-Stop u już kilkukrotnie i zawsze byłem zadowolony.",
Tomek, Audi, Nissan
"Byłem już nie raz w tym warsztacie. Naprawiam tam wszystkie samochody swoje samochody praktycznie od początku istnienia tego warsztatu.
Opony wymieni, usterki zdiagnozuje, wycenia i naprawi a do tego wszystko szybko i sprawnie.
Mateusz zna się na swojej robocie i nie kasuje niewiadomo ile.",
Olek, Opel astra, zafira. Honda civic. Renault megane.
"Naprawa wykonana szybko, sprawnie i solidnie, polecam chłopaków ;-)",
JW3, renault laguna
"Witam, znalazłem przez przypadek świetny warsztat do mało popularnego samochodu, jestem mega zadowolony że go znalazłem, chłopaki są jak najbardziej na swoim miejscu, profesjonaliści zaangażowani na 100% myślę a nawet jestem przekonany że poradzą sobie z każdą usterką w nawet bardziej egzotycznych autach niż moje. Polecam z czystym sumieniem...",
Arek, Ssangyong Actyon 2,0 XDI
"Witam,
Pan Dawid zrobił coś czego nigdzie indziej nie potrafili. Naprawa obyła się bez wymiany drogich podzespołów. Najlepszy mechanik w okolicy naprawa dokładna a cena bardzo przystępna. Polecam w 100%",
Dziki Marian, Skoda
"Wszystko na wysokim poziomie, szybko i sprawnie. Polecam. ",
AMW, Fiat Uno 899 cm3 29 kW
"Wszystko ok. Fachowa i konkretna obsługa. Mogę polecić znajomym. ",
Andy, Opel astra h, 1.4 benzyna, 2009
"Warsztat oceniam bardzo dobrze. Naprawa sprawna, obsługa miła i co najważniejsze po naprawie wszystko działa jak należy! Polecam",
Agnieszka, volkswagen polo
Nasi mechanicy za darmo odpowiadają na pytania związane z serwisowaniem samochodów.
Uporczywy lecz drobny wyciek płynu chłodzącego z okolic pompy wody. Pytanie: czy jest możliwe wymienić/lub uszczelnić samą pompę wody bez konieczności robienia/rozbierania/wymiany całego rozrządu (pasek, napinacze, rolki itd) ?
Passat b5 fl, problem z "odpowietrzeniem" układu chłodzenia. Wstawiony nowy termostat, temp na liczniku 90 stopni, podczas postoju dmucha ciepłe powietrze z nawiewu ale podczas jazdy dmucha zimne. Po przetrzymaniu na obrotach podczas jazdy zaczyna przegrzerzewac silnik. Chłodnica cały czas...
Która jest lepsza INA, DOLTZ czy ZKF? Myślałem o ZKF ale tych Firm INA, DOLTZ nie znam. Prosze o rade.