"Już kilkukrotnie korzystałem z usług tego warsztatu i jestem bardzo zadowolony. Szczerze polecam :)",
karol490, mazda
"Szybko, sprawnie i konkretnie. Bez zbędnego czekania i gadania. Rzetelna obsługa. Polecam ",
Michalski, Mitsubishi Lancer
"Panowie sie nie poddaja - walczą z ustetka az do końca. Pelen profesjonalizm",
Lech, opel astra
"Polecam! Szybko i sprawnie wykonana usługa. Bardzo miła i konkretna obsługa. Bardzo polecam.",
Basia B, Ford Fiesta benzyna 2007
Diagnostyka komputerowa, elektronika, elektromechanika, naprawa sterowników i klimatyzacji samochodowych to nasza specjalność. Warsztat samochodowy.
"Byłem już nie raz w tym warsztacie. Naprawiam tam wszystkie samochody swoje samochody praktycznie od początku istnienia tego warsztatu.
Opony wymieni, usterki zdiagnozuje, wycenia i naprawi a do tego wszystko szybko i sprawnie.
Mateusz zna się na swojej robocie i nie kasuje niewiadomo ile.",
Olek, Opel astra, zafira. Honda civic. Renault megane.
"Usługi wykonywane na tym warsztacie są na wysokim poziomie ",
Ilona, Peugeot
"Chłopaki poradzili sobie ekspresowo z problemem ADBLUE w mojej Insigni, gdzie na innych warsztatach się poddali.",
Łukasz , Opel Insignia
"Miałem problem z nierówną pracą silnika (benzyna). Usługa została wykonana w ciągu jednego dnia - rano przed pracą odstawiłem samochód do naprawy a odebrałem po pracy (super lokalizacja - centrum miasta). Polecam",
Darek, Ford Focus
"Polecam, od lat korzystam z ich usług. Obsługa fachowa, a z kierownikiem da sie dogadać.",
Aga
"Świetna i szybka robota, biorąc pod uwagę, ze to lancia :)",
Gbr, Lancia Lybra
"Polecam warsztat, pełen profesjonalizm, przy odbiorze samochodu pokazują na podnośniku co zostało wymienione ",
Infinity, C4
"Bardzo fachowa szybka obsługa w przystępnych cenach polecam.",
Jan, Peugeot 206
"Z kaprysnym samochodem radza sobie bez problemu. Polecam kazdemu.",
Pawel, Renault Megane
"obsługa sprawna i profesjonalna.szybko umówiony termin po kontakcie przez formularz ze strony www. Duży plus za poczekalnię klienta, gdzie z góry - pijąc kawę oglądałem naprawę auta. Ceny przystępne!! Nie takie ASO straszne jak je malują",
Romek, Nissan QQ
"Dla mnie fachowcy pierwsza klasa. Najpierw dokladnie zdiagnozowali a potem naprawili. Obsluga naprawde godna polecenia.",
Zabrzanin, Alfa 159
"Warsztat godny polecenia. Obsługa jest miła, mechanicy kompetentni. Super doradztwo, ceny przystępne.",
Iza, Mitsubishi ASX
"Bardzo szybka i profesjonalna naprawa + samochód zastępczy nieodpłatnie na czas naprawy. Polecam.",
Zadowolony klient, Fiat Panda
"Bardzi dobra szybka i precyzyjna obsługa
Polecam ten warsztat ",
Peugeot
"Naprawiałem, naprawiam i będę naprawiał swoje auta w tym warsztacie. Nie będę wspominał o miłej atmosferze jaka tam panuje bo dla klienta to mniej ważne, liczy się jakość i szybkość naprawy co jest dostarczane i jeszcze w rozsądnej cenie !!! Naprawiałem tam różne rzeczy już w dwóch samochodach i muszę powiedzieć że jestem zaskoczony...",
Marcepan, Peugeot 307, Audi A4
"Polecam firmę bas z Zabrza wymieniałem rozrząd w fordzie mondeo 2010r wymienili szybko i sprawnie ,obsługa fachowa ponieważ przy okazji naprawy sprawdzili zawieszenie i klimatyzację.",
Janek Karolak, Ford Mondeo
"w 100% zaufany mechanik. sprawdzony od lat, zawsze uczciwa cena i usługa.",
Grzegorz Sikora, Opel Combo, Chrysler
Nasi mechanicy za darmo odpowiadają na pytania związane z serwisowaniem samochodów.
Radio nie łapie żadnej stacji a jak już się uda to trzeszczy jakby było spięcie
W momencie próby przyspieszenia zapala się komunikat awaria wtrysku i gaśnie silnik, wtryski sprawdzone, pompa dobra, czujniki sprawne, jaka moze byc tego przyczyna mój mechanik posprawdzał wszystko i zgłupiał chodzi o espasa 4 z 2011 r. 2.0 150 km
Witam Proszę o informację gdzie się znajduje czujnik termiczny wentylatora chłodnicy w Kia Sorento 2.4 2005 r. Nie załącza wentylatora Dziękuję
Nie załącza się wyświetlacz radia w peugeot 3008 nie widać obrazu z kamery cofania
Jeśli posiadasz auto, prędzej, czy później dojdzie w nim do usterki. Czasem niewielkiej, innym razem poważnej. Samochód z reguły daje nam znak, że coś jest nie tak. Większość z nas jednak nie...