"Polecam.
Szybkie wykonanie usługi. Miła obsługa. ",
Michał, Mazda 3 BK 1.4 62kW 2007r.
"Firma rzetelna. Miła i fachowa obsługa. Jestem bardzo zadowolony z naprawy mojego samochodu. Polecam.",
Marian, Audi Q5
"Naprawiałam w tym serwisie sterownik do Iveco i jestem mega zadowolony. Przywiozłem sterownik w wtorek a w czwartek miałem do odbioru. Warsztat roboty ma od groma ale nie ma co sie dziwić ze naprawa czasami trwa dłużej niż było ustalone ale nie jest to piekarnia. Moj sterownik był juz rozgrzebany przez i innego "Ala elektryka" i mogłem...",
Adam Kolarz, Iveco 2012
"Szybko i profesjonalnie. Serwis i zawieszenie ogarniete.",
Rafał, Renault Master
"Bardzo dobry fachowiec wszystko dokładnie solidnie Polecam ten warsztat w 100% ",
Adam, Opel astra
"Szybko i profesjonalnie .To się nazywa serwis.
Dziękuję za pomoc i zaangażowanie w problem z moim samochodem. Auto jeździ cicho o dynamicznie.Więcej takich warsztatów.",
Anna, Citroen c5
ZNAJDUJEMY SIĘ PRZY TRASIE 94 ul. BĘDZIŃSKA 24 TRASA Z BĘDZINA PRZEZ CZELADŹ DO BYTOMIA NA PRZECIWKO STACJI BENZYNOWEJ ORLEN.
"Jeden z bardzo niewielu mechaników z powołania. Bardzo rzetelny oraz dokładny w swojej pracy. Miły i służy radą.",
zadowolony klient
"Najlepszy warsztat w okolicy. Naprawa skrzyni biegów gdyż nie było wsteczne i 1 oraz 2. Polecam wszystkim którzy szukają warsztatu. Profesjonalna obsługa i nie zdzieraja.",
Mateusz , Opel Astra II 1.7 dti 75 koni
"Wymienił olej, filtr oleju i powietrza.Wszystko miałam własne.Cena usługi 30zł.Wszystko szybko i fachowo ( mamy kanał w garażu, ale mąż nie chciał się brudzić )Cała usługa trwała 20 minut.Jestem bardzo zadowolona i polecam.Dodam, że była to sobota przed dniem Wszystkich Świętych i w 3 pobliskich warsztatach odmówiono mi tej wymiany.",
ania, Toyota Yaris
"Od lat naprawiam samochód w BEST CAR i zawsze TRAFNA FACHOWA POMOC !!!!NO I AUTKO SUPER NAPRAWIONE ",
katrin, CITROEN
"Mój samochód jeździ jak z salonu. Nie wiem jak tego dokonaliście, ale jest bardziej dynamiczny, nie ma tak dużego spalania i przede wszystkim nie skaczą już obroty.
Jestem zadowolony z naprawy i z tego względu rekomenduję.
Na pewno do was wrócę.
Taka jakość, taka cena! To jest to!",
klient
"naprawa wykonana fachowo dobre doradztwo,dobry kontakt skorzystam ponownie",
nikola, toyota
"Pelen profesjonalizm i mila obsluga Pan Adrian wszystko dokladnie sprawdza, tlumaczy bardzo polecam ten warsztat",
Anita
Nasi mechanicy za darmo odpowiadają na pytania związane z serwisowaniem samochodów.
Radio nie łapie żadnej stacji a jak już się uda to trzeszczy jakby było spięcie
W momencie próby przyspieszenia zapala się komunikat awaria wtrysku i gaśnie silnik, wtryski sprawdzone, pompa dobra, czujniki sprawne, jaka moze byc tego przyczyna mój mechanik posprawdzał wszystko i zgłupiał chodzi o espasa 4 z 2011 r. 2.0 150 km
Witam Proszę o informację gdzie się znajduje czujnik termiczny wentylatora chłodnicy w Kia Sorento 2.4 2005 r. Nie załącza wentylatora Dziękuję
Nie załącza się wyświetlacz radia w peugeot 3008 nie widać obrazu z kamery cofania
Jeśli posiadasz auto, prędzej, czy później dojdzie w nim do usterki. Czasem niewielkiej, innym razem poważnej. Samochód z reguły daje nam znak, że coś jest nie tak. Większość z nas jednak nie...