"miałem problem z odpalaniem mojego golfa 1,9 T D I ,byłem u 2 mechaników i obydwaj chcieli wymienić mi pompo wtryski ,pojechałem do danego warsztatu i skończyło się na wymianie zestawu uszczelek do wtryskiwaczy i po sprawie .zestawy nie były tanie ale za to naprawa była ok a samochód odebrałem na drugi dzień .
Warunki jak w większości...",
Tomasz, VW GOLF V
Nasi mechanicy za darmo odpowiadają na pytania związane z serwisowaniem samochodów.
Jak długo może potrwać wyciąganie trzech zapieczonych wtryskiwaczy?