"Pełen profesjonalizm, wszystko konkretnie i na czas, cena naprawdę niska, samochodów na warsztacie pod dostatkiem . Uczciwie polecam! ",
Mariusz, Renault Espace 2005r
"miałem problem z odpalaniem mojego golfa 1,9 T D I ,byłem u 2 mechaników i obydwaj chcieli wymienić mi pompo wtryski ,pojechałem do danego warsztatu i skończyło się na wymianie zestawu uszczelek do wtryskiwaczy i po sprawie .zestawy nie były tanie ale za to naprawa była ok a samochód odebrałem na drugi dzień .
Warunki jak w większości...",
Tomasz, VW GOLF V
"Polecam, fachowe i solidne podejście do usterki oraz klienta. ",
Sławek, Opel Meriva
"prawdziwy fachowiec, wszyscy narzekali na focusa tdci a ten elektryk szybko zdiagnozował usterke i po paru minutach auto chodziło w 100% bardzo jestem zadowolona.koszt naprawy bardzo atrakcyjny. polecam ",
ala, ford focus