"Polecam bardzo.Miałem awarię paska klinowego tuż przed zjazdem na S5.Po znalezieniu tego warsztatu i opisaniu sprawy przyjechał bardzo miły Pan i po stwierdzeniu że pasek który posiadam jest za krótki wrócił do miasta załatwił odpowiedni pasek przyjechał do mnie po raz drugi założył pasek i tym sposobem mogłem jechać dalej.Kilka warsztatów...",
Adam, Renault Mascot
"miałem problem z odpalaniem mojego golfa 1,9 T D I ,byłem u 2 mechaników i obydwaj chcieli wymienić mi pompo wtryski ,pojechałem do danego warsztatu i skończyło się na wymianie zestawu uszczelek do wtryskiwaczy i po sprawie .zestawy nie były tanie ale za to naprawa była ok a samochód odebrałem na drugi dzień .
Warunki jak w większości...",
Tomasz, VW GOLF V