"JESTEM BARDZO ZADOWOLONY Z USŁUG FIRMY BAKARA ZE WZGLĘDU NA WYSOKĄ JAKOŚĆ USŁUGI .A CENA JEST ODPOWIEDNIA ZA WYSOKĄ JAKOŚĆ OBSŁUGI ",
STAŁY KIJENT, OPEL OMEGA B
"Naprawiłam u tego mechanika mojego golfa wszystko bardzo dobrze zorganizowane auto odebrałam na drugi dzień i ku mojemu zaskoczeniu auto odebrałam umyte ponieważ obok znajduje się automyjnia polecam naprawa trwała naprawdę krótko a inny mechanik tydzień i niemogl sobie poradzić ",
Cecyl , Vw
"Szybka rzetelna obsługa ,dobry kontakt
Profesjonalne podejście do problemu
Polecam ten warsztat.
",
Florek, Opel zafira
"Szybka diagnoza, sprawna naprawa i przystępna cena! Gorąco polecam! ",
Opel corsa, Opel corsa
"Wszystko w jaknajlepszym porzadku. Trafna diagnoza. Szybki czas realizacji. ",
Mno, Opel vivaro
"miałem problem z odpalaniem mojego golfa 1,9 T D I ,byłem u 2 mechaników i obydwaj chcieli wymienić mi pompo wtryski ,pojechałem do danego warsztatu i skończyło się na wymianie zestawu uszczelek do wtryskiwaczy i po sprawie .zestawy nie były tanie ale za to naprawa była ok a samochód odebrałem na drugi dzień .
Warunki jak w większości...",
Tomasz, VW GOLF V
Nasi mechanicy za darmo odpowiadają na pytania związane z serwisowaniem samochodów.
Dlaczego żarówki ledowe cały czas migają światłem pulsacyjnym nawet kiedy są wyłączone ?
Peugeot 107 2012 .Światła dzienne. Kupiłem go z światłami dziennymi tak podłączonymi że włączają się automatycznie światła mijania po odpaleniu silnika. Chcę się tego pozbyć i założyć LED drl ale nie wiem gdzie szukać dotychczasowego podłączenia .Nie ma żadnego modułu który by można rozłączyć...
Witam. Mam problem z światłami stopu w Ford Focus MK2 2006 1.6 B. Światła nie świecą po wciśnięciu pedały hamulca gdy mam włączone światła dzienne, jedno nie działa z drugim. Żarówki nowe ( w żarówkach świeci tylko dłuższy zarnik w obu przypadkach: światła dzienne, hamulec), czujnik przy pedale...
witam mam pytanie Mazda cx5 jedno swiatlo ledowe jazdy dziennej swieci bardzo slabo ledwo go mozna zauwarzyc i jeszcze w dodatku troche mruga auto jest juz po gwarancji i nie wiem na jaki wydatek mam sie przygotowac? Wdzieczny bym byl za jakies porady Pozdrawiam wszystkich i z gory dziekuje