"Naprawa zgodna z oczekiwaniami, wykonana na czas. Koszty naprawdę niskie. Zdecydowanie POLECAM! Mój numer jeden wśród mechaników :)",
Mariusz, Fiat Stilo
"Bardzo podoba mnie się jak traktują klienta. To jedyny warsztat , który nigdy mnie nie zawiódł. Panowie są słowni.Jeśli coś obiecują to tak jest. Jestem zadowolona z obsługi i z rzetelnie wykonanych napraw. POLECAM! ",
Paula, OPEL VECTRA B