"JESTEM BARDZO ZADOWOLONY Z USŁUG FIRMY BAKARA ZE WZGLĘDU NA WYSOKĄ JAKOŚĆ USŁUGI .A CENA JEST ODPOWIEDNIA ZA WYSOKĄ JAKOŚĆ OBSŁUGI ",
STAŁY KIJENT, OPEL OMEGA B
"Fachowe podejście do klienta. Uczciwie i szczerze opisują co "boli"
naszą skrzynię i jak temu zaradzić. Znają się nie tylko na automatach
ale również na szeroko rozumianej mechanice. Nie zaskakują kosztami,
wszystko jest konsultowane przed rozpoczęciem napraw telefonicznie.
"Pacjent jeździ bez zastrzeżeń.
",
mkowalczyk
"Bardzo dobry warsztat - jeżdżę tam z elektryką od wielu lat - nigdy się nie zawiodłem ",
Litwin, Opel vectra
"Pan Jakub to osoba godna zaufania. Mechanik na najwyższym poziomie. Człowiek bardzo kulturalny i tryskający wiedzą. Polecam skorzystać z usług Pana Jakuba przy zakupie auta używanego. Ja "perełki" nie kupiłem.",
Arek
"Szybka diagnoza, sprawna naprawa i przystępna cena! Gorąco polecam! ",
Opel corsa, Opel corsa
Nasi mechanicy za darmo odpowiadają na pytania związane z serwisowaniem samochodów.
Dymienie z pod maski w okolicy EGR co to może oznaczać ? Czy trzeba tylko przeczyścić czy coś do wymiany ?
Problem polega na tym iż po wyczyszczeniu zaworu egr który się.otwiera oraz przepustnicy cały czas wyskakuje błąd problem egr mimo adaptacji. Co może być przyczyną?
Witam takie pytanko Renault Laguna 2 1.9 dci 2003 r. Czasem przy predkosci autostradowej 130-150 nagle wlacza sie zolta kontrolka swiec zarowych , auto traci moc na mimo zwolnienia i redukcji biegow na kazdym obroty nie wzrosna wiecej niz 2 tys. Po ponownym odpaleniu gasnie i jest wszystko...
Volvo v50 2 0 D 136KM 2005r. Bardzo nierówna praca zimnego silnika, po nagrzaniu lekkie podrygi. Po odłączenie EGR-lekkie drgania na zimnym silniku, po nagrzaniu drgania ustępują. Dobrze odpala zimny i ciepły, nie dymi.