"miałem problem z odpalaniem mojego golfa 1,9 T D I ,byłem u 2 mechaników i obydwaj chcieli wymienić mi pompo wtryski ,pojechałem do danego warsztatu i skończyło się na wymianie zestawu uszczelek do wtryskiwaczy i po sprawie .zestawy nie były tanie ale za to naprawa była ok a samochód odebrałem na drugi dzień .
Warunki jak w większości...",
Tomasz, VW GOLF V
"Naprawy na czas, fachowo i skuteczne.
Cena adekwatna do jakości.
I dają najlepsze zapachy do samochodu :)",
Damian, Wszystkie
"Szybka diagnoza, sprawna naprawa i przystępna cena! Gorąco polecam! ",
Opel corsa, Opel corsa
Obecność spalin w kabinie jest niebezpieczna dla zdrowia oraz wskazuje na problem występujący w samochodzie. Jeżeli kierowca lub pasażerowie odczuwają swędzenie oczu związane z gazami spalinowymi,...