"Tak się złożyło, że przez ostatnich dziesięć lat byłem bodaj trzykrotnie klientem warsztatu pp. Szałków. Za każdym razem z tym samym samochodem (Citroen C 5) i za każdym razem naprawy były dość poważne (na ogół natury blacharsko-lakierniczej). Zawsze obsługiwany byłem dobrze, szybko, rzeczowo i uprzejmie. Nie pamiętam, bym miał kiedykolwiek...",
Leszek Kuk, Toruń, Citroen C 5
"Solidnie wykonana robota, w niedługim czasie, pracownicy ok. Polecam",
Mateusz, Man
"Profesjonalna obsługa, konkretne podejście do sprawy, rzetelność Pana Pawła, jak i pracowników to cechy tej firmy. Nigdy mnie nie zwiedli! Naprawiam u nich wszystkie moje auta!
Przy odbiorze samochodu od naprawy mam możliwość obejrzenia wszystkich uszkodzonych część, oraz dostaję informację na temat tego, jakiej firmy mam założone nowe...",
krzysiek, SKODA FABIA, SKODA OCTAVIA, AUDI A6
"Mega pozytywny mechanik, bardzo dobre podejście do klienta, naprawa w moim przypadku pompy paliwa w bardzo szybkim tempie i po naprawdę niskich kosztach. Sam wyszedł z inicjatywa zrobienia paru innych rzeczy bez dodatkowych kosztów poza tym znajomości w częściach zastępczych dają jeszcze bardziej konkurencyjne ceny! Polecam! ",
Sztampek, Bmw E36 touring
"Może i warsztat jest ze średniowiecza ale wszystkie niezbędne narzędzia i urządzenia komputerowe są pod ręką. Panowie potrafią doradzić co warto naprawić a co wymienić i w miarę szybko ogarniają temat. Wymieniałem dwu-mas, wspomaganie i kilka elementów zawieszenia i zapłaciłem 4100, sądzę że to nie jest zdzierstwo. ",
Radek00004, BMW/E46
"Polecam ,gość zanim każe kupić drogie części próbuje je najpiew sam naprawiać ( często mu się to udaje) co pozwala zaoszczędzić czasem sporo kasy. ",
sabo, toyota
"Od kilku lat z wszystkimi usterkami mojego oraz żony auta przyjeżdżam do tego warsztatu i jestem zadowolony. Przystępne ceny i zawsze trafna diagnoza a co za tym idzie szybka naprawa. Polecam",
adasio, BMW 1, VW Polo
"Szybka diagnoza, sprawna naprawa i przystępna cena! Gorąco polecam! ",
Opel corsa, Opel corsa
"Pan Jakub bardzo mi pomógł przy zakupie auta.Jest osobą rzetelną,uczciwą i dobrym fachowcem.Bardzo go polecam.Nawet po godzinach pracy mogłem liczyć na pomoc i sparcie.Kontakt telefoniczny o kazdej porze.Szczerze polecam",
Andrzej z Gdanska, kia sportage
"jestem zadowolony, wszystko działa,naprawa dotyczyła elektroniki",
tadeusz, volvo s40 2005r
Nasi mechanicy za darmo odpowiadają na pytania związane z serwisowaniem samochodów.
Radio nie łapie żadnej stacji a jak już się uda to trzeszczy jakby było spięcie
W momencie próby przyspieszenia zapala się komunikat awaria wtrysku i gaśnie silnik, wtryski sprawdzone, pompa dobra, czujniki sprawne, jaka moze byc tego przyczyna mój mechanik posprawdzał wszystko i zgłupiał chodzi o espasa 4 z 2011 r. 2.0 150 km
Witam Proszę o informację gdzie się znajduje czujnik termiczny wentylatora chłodnicy w Kia Sorento 2.4 2005 r. Nie załącza wentylatora Dziękuję
Nie załącza się wyświetlacz radia w peugeot 3008 nie widać obrazu z kamery cofania
Jeśli posiadasz auto, prędzej, czy później dojdzie w nim do usterki. Czasem niewielkiej, innym razem poważnej. Samochód z reguły daje nam znak, że coś jest nie tak. Większość z nas jednak nie...