"byłem z autem w kilku warsztatach i nie mogli wykryć usterki zawieszenia, a tu poradzili sobie bezproblemowo. Specjaliśli od zawieszeń! I cena całkiem rozsądna. POLECAM",
kriko, Audi a3
"Polecam bardzo.Miałem awarię paska klinowego tuż przed zjazdem na S5.Po znalezieniu tego warsztatu i opisaniu sprawy przyjechał bardzo miły Pan i po stwierdzeniu że pasek który posiadam jest za krótki wrócił do miasta załatwił odpowiedni pasek przyjechał do mnie po raz drugi założył pasek i tym sposobem mogłem jechać dalej.Kilka warsztatów...",
Adam, Renault Mascot
"Rzeczowo podchodzą do problemu. W przypadku większej trudności potrafią dociekać przyczyny. Nie generują zbędnych kosztów dla klienta. (nie są naciągaczami). Kontakt doskonały. ",
wbogiel, Volvo XC90
"Fachowe podejście do klienta. Uczciwie i szczerze opisują co "boli"
naszą skrzynię i jak temu zaradzić. Znają się nie tylko na automatach
ale również na szeroko rozumianej mechanice. Nie zaskakują kosztami,
wszystko jest konsultowane przed rozpoczęciem napraw telefonicznie.
"Pacjent jeździ bez zastrzeżeń.
",
mkowalczyk
"Szybko i sprawnie. Dodatkowo ku mojemu zaskoczeniu zdiagnozowal i naprawił insalacje gazową. Najlepszy fachowiec u jakiego do tej pory bylem
Polecam",
piotr adamek, renault clio
"Wszystko zrobione na czas fachowo i rzetelnie Pozdrawiam z Poznania. ",
Adi, Vw t5
"Szybka diagnoza, sprawna naprawa i przystępna cena! Gorąco polecam! ",
Opel corsa, Opel corsa
"wykonane przez nich naprawy są naprawdę solidnie wykonane a cena nie jest taka wysoka jak się wszystkim wydaje",
xxx, różne auta
"Solidnie wykonana robota, w niedługim czasie, pracownicy ok. Polecam",
Mateusz, Man
"paweł góral świetn mechanik szybko tanio i pewnie naprawi twoje skatowane auto od lat prowadzam tam auta i jestem zadowolony polecam tego mechanika solidność to jego drugie imię a jak ktoś z taczki za 2 euro chce żeby paweł zrobił mu mesia to niech się puknie w czułeczko ",
krzysztof
"Pełen profesjonalizm, wszystko konkretnie i na czas, cena naprawdę niska, samochodów na warsztacie pod dostatkiem . Uczciwie polecam! ",
Mariusz, Renault Espace 2005r
Nasi mechanicy za darmo odpowiadają na pytania związane z serwisowaniem samochodów.
Silnik dlawi sie przy przyspieszaniu jak silnik sie rozgrzeje i na postoju 2,000 obr min przeszło, nie zawsze, sporadycznie. Przepustnica byla czyszczona nic to nie dalo nowa w aso suzuki 3,100zl uzywana u mechanika 300zl z przysylka co mu do wartsztratu przyszla. Na poczatku sporadycznie...
Witam. Mam problem z obrotami a mianowicie przy zimnym silniku auto odpala tylko przy dodaniu gazu, bez tego od razu gaśnie. Dodatkowo przy obciążeniu światłami i podgrzewaniem tylnej szyby obroty spadają. Jak już się nagrzeje to w miarę trzyma obroty chociaż też zdarza się że spadają. Także...
Witam problem z Audi A3 1.8 1997rok mianowicie był problem z przepustnica bo się zacinała i szarpała od około tygodnia czasu zaczął kopcić, nierówno pracować czasam przy dodaniu tyle samo gazu co zawsze zaczął gasnąć, wyjąłem przepustnice cała ja wyczyściłem ale było dobrze przez godzinę...
Golf 4 1999 1,4 benzyna. Silnik gaśnie gdy stoję na światłach. Odpalam na nowo gaśnie ponownie. Dopiero jak dodam szybko gaz pracuje. Przy redukcji na zakrętach również potrafi zgasnąć. Gdy zmniejszane są obroty problem pojawia cyklicznie. Czy problem może leżeć w przepustnicy? Czy mogę być...