"wszystko super porządnie, główny mechanik jak najbardziej profesjonalnie podchodzi do napraw. polecam.",
Andzrej, vw passat b5
"Przymusowy postój 400 km od domu z powodu usterki ładowania, w dodatku z trójką dzieci w samochodzie, może zamienić się w prawdziwy koszmar. Nikomu nie życzę, a jeśli już auto musi się popsuć, to w okolicy Radomia. Tam, w podbramkowej sytuacji, spotkaliśmy mechanika, który w sobotni poranek (!) od ręki zdecydował się pomóc i w dodatku policzył...",
Mariola, SKODA SUPERB
"Samochód naprawiono szybko i fachowo, nie tylko usterki zgłoszone przeze mnie, ale również parę innych rzeczy. Bardzo dobry kontakt. Polecam warsztat.",
Robert, Kia Cee'd 1.6 CRDi 90KM kombi 2011 r.
"Bardzo polecam, najporządniejsze chłopaki w Radomiu, naprawiają mi 4 różne samochody. Od wymiany klocków po naprawę skrzyni biegów i kapitalke silnika. Nie znają stwierdzenia "nie da się" jak w wielu innych miejscach. Nigdy mnie nie zawiedli. ",
Kosa281092, Mondeo mk3, golf 5,seat Cordoba, renault master
DSK electronic Kamil Kokosza [tylko ELEKTRONIKA SAMOCHODOWA]
ul. Starokrakowska 115a, Jeżowa Wola, Radom
"W DSK naprawiałem zegary w AUDI A4 B5. Praca wykonana szybko i profesjonalnie. Na usługę jest oczywiście gwarancja. Jak na razie z czystym sumieniem mogę polecić chociaż mogłoby być odrobinę taniej. No ale za dobrą usługę trzeba zapłacić. ",
zzz, AUDI A4 B5
Nasi mechanicy za darmo odpowiadają na pytania związane z serwisowaniem samochodów.
Witam posiadam Forda Mondeo mk4 2010r 2.2 TDCi auto posiada DPF.Moje pytanie jest następujące koleżanka ma FAPa i powiedziała mi że co jakiś czas musi go uzupełniać bo jest to dodatek, który miesza się z paliwem.Czy w moim Mondeo też jest taki zbiornik i ten płyn który należy uzupełnić. Bo od...
Jaki dodatek do oleju napedowego fap ,Peugeot 308sw 92km 2010?
Witam, mam kilka pytań odnośnie filtra cząstek stałych w silniku 1,6TDCI firmy PSV. Jak często trzeba dolewać tam płyn do filtra? Czy płyn EOLYS DPX 42 będzie odpowiedni? Słyszałem, że sam w sobie płyn jest strasznie drogi. Przy okazji, gdzie znajduje się zbiorniczek z tym płynem?
Pytanie odnośnie filtra FAP. Skąd będę wiedział, że należy dolać płynu Eolys? I czy każdy zwykły warsztat może mi go uzupełnić? Co jeżeli nie uzupełnię płynu?