"Jestem szczerze … bardzo zadowolona. Szybko, uczciwie , niedrogo. Mogę z czystym sumieniem polecić ",
Róża, Hyundai i30
"Umówiony termin wymiany opon przez portal Dobrymechanik, po przyjeździe na miejsce właściciel oświadczyl, że nic o tym nie wie oraz że trzeba się umawiać telefonicznie. Koszt usługi według portalu 120, finalnie 130 zł, nie został wydany paragon. Opony wymienione, lecz to był mój ostatni raz w tym zakładzie. ",
lukass23555, Mazda 6 2.0 PB, 140KM 2014
"Kolejny raz wracam do mojego sprawdzonego warsztatu.
Kolejny raz jest zadowolenie z wykonania usługi.
Bardzo dobra kawa i robota.
Dziękuję Setup Motors Kasprowicza 31
Polecam",
Krzysztof
"Gorąco polecam, w pełni profesjonalny warsztat. Ekipa z pasją i zaangażowaniem. Robiłem zawieszenie w priusie 2.0 podnieśli o 6cm! Bardzo przystępnie cenowo, robota wykonana zgodnie z umówionym terminem. Polecam dzwonić, umawiać się i naprawiać auta ",
Adameq, Toyota Prius 2.0
"bardzo dobry warsztat, diagnostyka silnika (elektroniki, sterowania) i zawieszenia (stuki z przodu) wykonana szybko i dokładnie, konkretna informacja o kosztach, wskazówki co można ewentualnie jeszcze zrobić aby poprawić prace silnika, a naprawa sprawnie i bezproblemowo przeprowadzona, miła obsługa, zdecydowanie polecam wszystkim",
s.w., toyota corolla
"Przełożenie kół aluminiowych 16 calowych. Szybko, sprawnie i niedrogo.",
thomas, Volkswagen Passat
"Jestem bardzo zadowolony z naprawy. Przez cały czas naprawy miałem kontakt z warsztatem. Każdy problem był ze mną uzgadniany. ",
Kamil, Ford focus c max 1,8. Rocznik 2008
"Polecam super zakład nigdy nie zostawią w potrzebie chyba że poważna naprawa wtedy umówią termin. Jestem zadowolony naprawa nie polega na wymianine części na nowe i na zasadzie chybił trafił jak nie to to może być inna część i trzeba bulić jak w większości innych zakładów tego typu. Podoba mi się że po diagnozie dzwonią do właściciela auta i...",
Mirek, Opel
"Jeśli dwóch mechaników mówi, że coś naprawili i nadal nie działa - jedzie się do pro-car i w końcu będzie "zrobione"",
gładki
Teraz 20 litrow LPG GRATIS lub inny upominek
"Bardzo polecam wszystkim kierowcom serwis p.Piotra. Ogromna wiedza i doświadczenie całego zespołu, pozytywny kontakt i przede wszystkim bardzo uczciwe podejście do klienta. Mechanik z ogromną pasją. Naprawiam tutaj moje kolejne samochody od dobrych kilku lat. Krótkie terminy oraz bardzo przystępne koszty napraw. Można liczyć zawsze na pełną i...",
Robert O, VW Passat B5 1,9 TDI
Witamy w 2brodetailing – miejscu, gdzie Twoje auto odzyskuje blask i elegancję! Jesteśmy pasjonatami motoryzacji, którzy zamienili swoją miłość do samochodów w sztukę.
"Witam
do warsztatu perfekt car trafiłem z polecenia z problemem braku ciśnienia oleju w silniku w oplu 1,2
zostawiłem samochód w warsztacie z rana, około godziny 14 otrzymałem telefon że autko jest naprawione, byłem w szoku gdy usłyszałem cenę.
300 zł za filtr + olej, uszczelkę miski olejowej, czyszczenie smoka i pompy, pomiar ciśnienia...",
marcin, opel agilla 1,2
Serdecznie zapraszamy do naszego serwisu samochodowego, który znajduje się przy ulicy Głuskiej 3 w Lublinie! Oferujemy kompleksowe naprawy oraz przeglądy techniczne – zadbamy o Twój samochód z pełnym zaangażowaniem i profesjonalizmem....
"Naprawa przebiegła szybko i skrupulatnie. Kontakt z pracownikami przeprowadzającymi naprawę na każdym jej etapie doskonały. Polecam wszystkim poszukującym dobrego warsztatu naprawy aut.",
Jarosław, Renault Clio
"Mają tanie części, dobrze i sprawnie je wymieniają.",
John
"pełen profesjonalizm,szybko,dobry kontakt,przystępna cena,byłem pierwszy raz i już zawsze będę klientem tego warsztatu,mimo że mieszkam w Krakowie/ale często bywam w Lublinie/Polecam .
Wykonano;sprawdzenie luzów zaworowych,wymiana kpl.rozrządu,wymiana oleju silnik,wymiana świec zapł,wymiana sworznia zwrotnicy.",
Wiesiek, Subaru Forester
Uczciwość to nie strategia biznesowa, to wybór. Można działać tak, by maksymalizować zysk, ale można też postawić na zasady i budować coś, co ma prawdziwą wartość – zaufanie. W Moto Mistrzu wierzymy, że klient wraca tam, gdzie czuje się...
"Polecam szybka wymiana kol na zimowe,dobry dojazd na plus ze w pobocznej uliczce. Ceny jak na Lublin bardzo korzystne i miła obsługa.",
Adriana, Volkswagen Scirocco 2.0 TDI 2016
"warsztat nowy , naprawa wykonana w mig, ceny niskie, polecam.",
gościu
"Szybko, sprawnie i na temat postawiona diagnoza i naprawa. Polecam.",
Knapik, Zafira b
"To była moja druga wizyta w tym warsztacie, Panowie dokładnie zweryfikowali zgłoszone przeze mnie problemy (kontrolka silnika, stukanie w zwieszeniu). Otrzymałam telefon z informacją o tym co należałoby wykonać/wymienić, a do tego wszystko trwało tylko kilka godzin. Profesjonalizm i bardzo miła obsługa sprawiają, że na pewno skorzystam jeszcze...",
Magdalena, Honda Jazz 2002
"Świetna i sprawna naprawa samochodu w dobrej cenie. Bardzo miły właściciel i można z nim się normalnie dogadać. Uwinęli się z naprawą naprawdę bardzo szybko. Zostawiam 5 a dałbym zdecydowanie więcej",
Mirosław, Dacia Dooker
"Rewelacyjne podejście do klienta. Rzetelna diagnostyka. Dobry kontakt. Solidna naprawa. Nowoczesne podejście do aspektów naprawy samochodów. Na pewno wrócę tam jeszcze z moją leciwą astrunią.",
krecik_77, opel astra
warsztat samochodowy zajmujący się naprawa wszystkimi markami samochodów. Zajmujemy się mechaniką, wymianą opon i klimatyzacją.
Nasi mechanicy za darmo odpowiadają na pytania związane z serwisowaniem samochodów.
Witam . Czy moze mi ktos poleciec szlifiernie glowic w warminsko-mazurskim . Mam mercedesa Klasa B 2012 . Prawdopodobnie bo jeszcze nie zdjąlem glowicy jest wypalony zawor na cylindrze . Ale chcialbym wczesniej wiedziec gdzie moge spokojnie oddac zeby mi dobrze ja zrobili .Pozdrawiam Marek
Czy jest możliwe że sprawdzenie (przeswietlenie)glowicy nie daje 100% gwarancji ze nie jest pęknięta bo mechanik tak sądzi.nie wiem czy fuszere odstawili czy co