"Polecam serwis wszystko ok szybka diagnostyka szybka naprawa nie trzeba długo czekać polecam.",
eltomas102, Renault Master
"Polecam bardzo szybka mila obsluga a przede wszystkim niskie ceny. Polecam",
Marcin, Opel Vectra C
"Zawsze sprawnie, solidnie, w dobrej cenie.
Polecam",
Dorota_Z, 2014, Skoda Citigo
"BARDZO FAJNY WARSZTAT.
CZYSTY ZADBANY PROFESJONALNY.
BARDZO MIŁA OBSŁUGA CENA BARDZO DOBRA SZYBKIE TERMINY AUTO GOTOWE NASTĘPNEGO DNIA UMYTE I ZE ŚWIEŻĄ CHOINKĄ ZAPACHOWĄ:)",
KLIJENT, MERCEDES