"Wszystko wykonane szybko, sprawnie, dobry kontakt z warsztatem.",
Cabrio, Volkswagen Golf III
* mechanika samochodowa - diagnostyka komputerowa, wymiana oleju, hamulce, wydechy, zawieszenia, sprzęgła, rozrządy, silniki, układy paliwowe benzynowe, układy paliwowe diesla (common rail), drobne naprawy powypadkowe, regeneracja/naprawa:...
"Wszystko super. Polecam. Na pewno wrocę do tego warsztatu.
",
Tomek, Ford S-max 2014
"bardzo dobry serwis Pajero ,choć miałem 300 kilometrów nie żałuje ,ludzie znają się na Mitsubishi -auto śmiga jak powinno - pełen ",
KRAKUS, MITSUBISHI PAJERO 3,2 DID 2003 ROK LONG
"Sprawdzałem samochód przed zakupem. Sprawnie, fachowo i rzeczowo. Mechanik szybko znalazł wady samochodu i odradził zakup. Nie wziął za to pieniędzy.",
AOL, Infiniti Q50
"Polecam bardzo szybka mila obsluga a przede wszystkim niskie ceny. Polecam",
Marcin, Opel Vectra C
"Jedyny i niepowtarzalny, mogę powiedzieć że miałm przyjemność naprawiać swój samochód u najlepszych fachowców, czemu jeździałm po wielu warsztatach w okolicy i żaden nie mógł zdiagnozować problemu w moim samochodzie dopiero tu usterka została zdiagnozowana i w ekspresowym tempie naprawiona mogę powiedzieć za grosze. Polecam!!!!!!!!!!!!!!!!",
klienta, opel
"Serwis 3 moich aut oceniam na prawdę profesjonalnie,rzetelnie i uczciwie i cena przeglądów oraz napraw jakiś usterek jak najbardziej do przyjęcia - widać że mają normalne podejście - nie są nastawieni na "ściąganie kasy" !! Samochody to Skoda Octavia , VW Turan i Seat Cordoba - testowałem ten serwis przy mechanice oraz elektryce i byłem bardzo...",
ZPMADAS, Skoda/Octavia
Nasi mechanicy za darmo odpowiadają na pytania związane z serwisowaniem samochodów.
po przekręceniu tylko cyknie i nic się nie dzieje . Mechanik odrzuca możliwość rozrusznika - mówi że sprawdził .. auto raz na kilka dni odpali .
Samochód nie odpala po wymianie sprężarki klimatyzacji dzień wcześniej. W międzyczasie był odpalany kilka razy i przejechałem około 50km. Przy przekręceniu kluczyka słychać kliknięcie lecz nawet nie kręci. Stało się to nagle bez wcześniejszych objawów, akumulator 4 miesięczny.
Zgasiłem auto po krótkiej jeździe i już nie mogłem odpalic. Przekręcam kluczyk do drugiej pozycji i normalnie kontrolki się zapalają i światła a jak przekrece żeby włączyć to tylko zrobi pyk i nic wiecej. To rozrusznik czy co?
Witam. Mieszkam w Anglii. Mam pytanie odnośnie rozrusznika. Posiadam auto marki Toyota. Dokładnie model Corolla Verso 2.2 D4D r 2008. Popsuł mi się rozrusznik. Zakupiłem nowy aby to wymienić. Problem jest w tym iż Stary rozrusznik ma 11 zębów a nowy tylko 8 czy to ma jakieś znaczenie i czy nic...