Graftech Car SPA w Odrano Woli oferuje profesjonalny detailing samochodowy dla kierowców, którym zależy na wyglądzie i trwałości lakieru. W ofercie cztery pakiety – od podstawowego mycia ręcznego z dressingiem opon, przez wosk i korektę lakieru,...
Warsztat już nie bawem otwarty po rozmowie z właścicielem ceny są przystępne i widać że szczerze rozmawia i podchodzi do tematu. Możliwość płacenia kartą.
Stacja czynna jest od 7 do 20 w soboty od 8 do 15. Znajdujemy się 200 metrów od skrzyżowania przy którym jest SHELL w kierunku Książenic. Przy torach WKD. Zapraszamy
Firma handlowa AKBA zajmuje się sprzedażą detaliczną akumulatorów do samochodów osobowych i ciężarowych, motocykli, wózków, maszyn, łodzi, silników elektrycznych oraz maszyn rolniczych. Ponad to oferujemy zespoły prostownikowe do wszystkich typów...
Gregor Serwis jesteśmy serwisem samochodowym aut osobowych i dostawczych.
Znajdz nas na facebooku: http://www.facebook.com/gregorsewispl
Ofertę kierujemy zarówno do klientów indywidualnych i firm.
Kompleksowość naszej oferty...
W ofercie naszego warsztatu znajduje się pełen zakres mechaniki pojazdowej, diagnostyki komputerowej a także sprawdzenie samochodu przed zakupem.
Przy każdej naprawie wystawiamy KARTĘ ZLECENIA NAPRAWY, a w nim zawieramy najważniejsze informacje...
Dzień dobry posiadam Jeep Grand Cherokee wk2 3.6 z2011 roku z przebieg 12000 i mam taki oto problem a mianowicie podczas uruchamiania tylko przy zimnym silniku pojawią się przez chwilę terkotanie. Na ciepłym jest idealnie i wydaje mi się że to nie są zawory.
JEEP GRAND CHEROKEE SRT PODCZAS JAZDY DO PRZODU PODCZAS PUSZCZENIA PEDAŁU GAZU AUTO ODJEŻDŻA LEKKO W LEWO
PRZY PONOWNYM WCIŚNIĘCIU WRACA , JEST WRAŻENIE PŁYWANIA AUTA
W CZYM MOŻE BYĆ PROBLEM ? - PROSZĘ O POMOC
Jeep Cherokee limited 2.5crd 2002
W pozycji 2hi świeci się kontrolka part time w pozycji 4hi nie świeci się żadna kontrolka w pozycji 4 lo świeci się kontrolka 4 lo.
Czy to poprawne?
Witam Mam problem z Jeep Wrangler po drobnej stłuczce zablokował się skrzynia biegów w pozycji P. Nie mogę ruszyć drążka ani uruchomić silnika. Rozrusznik nie kreci. Coś rozładowuje akumulator. Czy ktoś wie w czym problem ?