"Rewelacyjnie zregenerowane wtryski i pompa . Wszystko zawsze zrobione na 6+ . Faceci znają się na rzeczy . Firma godna polecenia . Obsługa zawsze na wysokim poziomie. Polecam z pełną odpowiedzialnością .",
Artur, Peugeot, Renault Clio 1.5 DCi
"Szybka i konkretna diagnoza, miedzy innymi naprawami i prosto z ulicy, odnosnie usterki zauwazonej w trasie na wakacje. Sympatyczna obsluga.",
Malwina, Renault megane
"Bardzo szybko naprawili mi autko i nie wymyślali dodatkowych kosztów dziękuję i polecam odwiedzę ",
Gilbert, peugeot 206
"BARDZO FAJNY WARSZTAT.
CZYSTY ZADBANY PROFESJONALNY.
BARDZO MIŁA OBSŁUGA CENA BARDZO DOBRA SZYBKIE TERMINY AUTO GOTOWE NASTĘPNEGO DNIA UMYTE I ZE ŚWIEŻĄ CHOINKĄ ZAPACHOWĄ:)",
KLIJENT, MERCEDES