"Polecam serwis wszystko ok szybka diagnostyka szybka naprawa nie trzeba długo czekać polecam.",
eltomas102, Renault Master
"Polecam serdecznie. Terminy się o wiele skróciły niż kiedyś. Gdy nie ma potrzeby wymiany części to ich nie wymieniają i nie naciągają na koszty . Polecam jeszcze raz !!!!!!",
Góral, Tojota Avensis T27 2008r
"Profesjonalna i fachowa obsługa. Polecam w 100 % !!!",
Kasia, Mercedes 308D
"BARDZO FAJNY WARSZTAT.
CZYSTY ZADBANY PROFESJONALNY.
BARDZO MIŁA OBSŁUGA CENA BARDZO DOBRA SZYBKIE TERMINY AUTO GOTOWE NASTĘPNEGO DNIA UMYTE I ZE ŚWIEŻĄ CHOINKĄ ZAPACHOWĄ:)",
KLIJENT, MERCEDES