"Polecam serwis wszystko ok szybka diagnostyka szybka naprawa nie trzeba długo czekać polecam.",
eltomas102, Renault Master
"Trafiłam do warsztatu z polecenia i nie żałuję. Kontakt telefoniczny trochę trudny z dużej ilości pracy. Ewidentnie panowie dbają nie tylko o swój portfel ale o klienta również. Zdiagnozowane wszystko prawidłowo i wymienione tylko potrzebne części. Polecam przemiłych panów. ",
Justyna, Opel Astra
"Moje autko niestety umarło na mieście :( na szczęście po jednym telefonie do firmy Gregor zostało scholowane, zdiagnozowane i dość szybko naprawione w satysfakconującej mnie cenie. Także szczerze polecam ten warsztat, ja napewno będę ich stałym klientem.
pozdr Loki",
Loki, Seat Ibiza
"Naprawa przepływomierza wykonana błyskawicznie. Świetny kontakt z Sebastianem-mechanik urodzony z kluczami w ręku.
Polecam :)",
Paweł , Toyota Corolla