"Pan Piotr wykonywał regeneracji automatycznej skrzynie biegów w moim zabytkowym W120. Naprawa bez uwag - Polecam",
Paweł, Mercedes W120
"polecam ten warsztat posiadaczą aut japońskich
jestem zadowolony z naprawy jak i wiedzy
najepszy warsztat od auto MItsubishi na Mazowszu
naprawiałem Outlandera II 3,0 V6 stukające panewki
silnik naprawiony ,oryginalne części polecam
samochód znowy przynosi radosć z jazdy ",
LADY W-WA, MITSUBISHI OUTLANDER 3,0 MIVEC 161 KW
"do warsztatu trafiłem przez przypadek i dobrze sie stało szybka i trafna diagnoza niska cena bardzo dobry kontakt napewno bede korzystał z tego warsztatu ",
marek, vw touran
"Serwisuję auto w Graftechu od kilku lat, zarówno przeglądy jak i naprawy w tym silnika po zerwaniu łańcucha. Zawsze profesjonalnie i szybko. Bez dwóch zdań najlepszy wyspecjalizowany serwis aut grupy VAG na rejonie.",
Mariusz, Audi Q5
"Warsztat prowadzą młodzi, entuzjastyczni chłopacy, którym się chce. Podoba mi się ich stosunek do klienta - z szacunkiem i wyrozumiałością dla braku głębszej wiedzy nt samochodów, jak u mnie ;) Robiłam kilka drobnych napraw, zawsze ok. Ostatnio poprawili mi biegi w gratisie, choć przyjechałam z inną sprawą :) Cenowo sensownie, nie mam poczucia...",
Iwona Zielińska, Volkswagen Golf III
Nasi mechanicy za darmo odpowiadają na pytania związane z serwisowaniem samochodów.
Witam, problem dotyczy auta Jeep cherokee 2015,diesel, 170 KM i automat. Od pewnego czasu przy prędkości od 100km/h zapala się Check, i komunikat "Konieczny serwis przekładni biegów" Mogę dalej jechać lecz kiedy zwolnię do 30, 40 hm/h żeby potem się rozpędzić auto się dusi i potrzebuje np. 1 km...
Witam, mam mercedesa c200 kompressor 2001 rok 2.0 benzyna. Pojawił się problem ze skrzynia biegów. Jest tylko wsteczny i jedynka. Nie zmiania na wyższe biegi. Co może byc przyczyna ??
Witam wycofalam z garazu i do przodu juz nie pojechalo silnik kreci do tylu jedzie ale w przód juz nie co to moze byc? 2 tygodnie temu byl wymieniany olej w skrzyni i samochód jezdzil do dzisiaj do tylu jedzie ale do przodu juz nie.
Witam, problem polega na tym., ze dosyc czesta choc nie zawsze podczas zmiany biegu z 2 na 3 cos "haczy" , czyli jakby na chwile blokuje wejscie na 3 bieg. Zauważyłem ze rzadziej to sie dzieje jezeli obroty na 2 biegu sa w okolicach 3 tysięcy. Jeżeli natomiast obroty sa w granicach 2-2,5,...
To chyba jeden z najbardziej kontrowersyjnych tematów dyskusji wśród kierowców. Zarówno w Polsce, jak i za granicą nie brakuje zwolenników jednej i drugiej przekładni. Która jest więc lepsza?...