"Cóż można powiedziec, miła i fachowa obsługa, moja wizyta trwała troszkę ponad godzinę, myślałem że czekają mnie znowu mega wydatki na naprawe auta, zrazony ciągłym tłumaczeniem ,,niby fachowców,, że to duża awaria, mase roboty i szukanie igły w stogu siana, zaufałem mechanikowi z servisu BOSCH. Efekt: szybka diagnoza, Pan wiedział co ma...",
Tomasz T, Opel Astra G
"Obsługa flot polecam chłopaki konkretnie wykonują swoją pracę jako stały klient polecam",
kasia, fiaty panda
"dobra obsluga warsztat czysty robota na poziomie zadawalajacym bardzo polecam",
ANDRZEJ
"Jeździłem tam Laguną jeżdżę tam Meganka. Wszystko robione na czas po dobrej cenie. Zdarzyło sie ze chciałem cos wymienić bo zdawalo mi się ze do wymiany. Dowiedziałem sie ze wystarczyło dokręcić śrubę i nie trzeba mnie naciągać na żadne koszty. Inny mechanik pewnie by to wymienił byle zarobić. Świetne podejscie do klienta. Świetna jakość usług....",
Szymon , renault laguna renault meganw
"Usługa szybka usterka znaleziona w 10 min i uratowane wakacje ",
Afla strar Zbyszek , Alfa
ODYS BUS&TRUCK SERVICE od poniedziałku do piątku w godzinach 7:00 - 17:00 sobota 7:00-13:00 *godziny dostosowane do potrzeb Klienta; MOŻLIWOŚĆ DOJAZDU DO KLIENTA
Nasi mechanicy za darmo odpowiadają na pytania związane z serwisowaniem samochodów.
Witam. Jak wykasować kontrolkę ciśnienia w oponach w Toyota RAV 4- IV, 2014r. benzyna ? Kontrolka po uruchomieniu silnika przez minute mruga, a następnie świeci na stałe. Zmieniłem koła na zimówki i od tamtej pory nie mam pojęcia jak skasować. Próbowałem przyciskiem pod kierownicą, ale bez...
Po dość mocnym zahamowaniu zaświecił się komunikat (spadek ciśnienia w kołach ).Po zatrzymaniu samochodu i wizualnym obejrzeniu kół stwierdziłem że nie ma ubytku powietrza . Zgasiłem świecący się komunikat na wyświetlaczu radia. Po chwily zauważyłem że świeci się kontrolka przy na liczniku (nad...
dlaczego pali sie kontrolka ciśnienia opon , pomimo że wszystko jest w porzadku w skodzie citigo?
Dzień Dobry. mam Citroena C4 Grand Picasso. Wyświetla mi się alarm - uszkodzenie systemu kontroli powietrza w oponach. Gdzie mam się udać na naprawę? Do elektronika czy pana od kół?