"Korzystałem z warsztatu w czerwcu 2010 r. Jestem zadowolony z wykonania usługi. Wcześniej byłem w 4 innych warsztatach i nikt nie potrafił naprawić mi samochodu, choć w każdym naprawy się podejmowano, twierdząc że to jakaś zwykła usterka. Dopiero u Baranowskiego dobrze zdiagnozowali i naprawili samochód. Cena też nie była jakaś wygórowana. Polecam",
Tadeusz K.
"Polecam ten serwis ponieważ jest miło profesjonalnie czyli tak jak powinno być",
Niki, Opel
Nasi mechanicy za darmo odpowiadają na pytania związane z serwisowaniem samochodów.
Witam . Czy moze mi ktos poleciec szlifiernie glowic w warminsko-mazurskim . Mam mercedesa Klasa B 2012 . Prawdopodobnie bo jeszcze nie zdjąlem glowicy jest wypalony zawor na cylindrze . Ale chcialbym wczesniej wiedziec gdzie moge spokojnie oddac zeby mi dobrze ja zrobili .Pozdrawiam Marek
Czy jest możliwe że sprawdzenie (przeswietlenie)glowicy nie daje 100% gwarancji ze nie jest pęknięta bo mechanik tak sądzi.nie wiem czy fuszere odstawili czy co