"Wykonana została diagnostyka, wszystko przebiegło szybko i bezproblemowo, cena w porządku. Jestem zadowolony. ",
Daniel, Wizyta DobryMechanik
Czynne poniedziałek-sobota 9.00-17.00 wjazd na plac obok dawnej myjni .Tanio solidnie .
"Solidna firma, naprawiają na dobrych częściach, nie kładą żadnego szajsu. Polecam. Coś co jest dobre musi kosztować. Jeszcze nigdy się nie zawiodłem, a trochę tego było. Pozdrowienia dla Pana Wiesia",
Piotr Strzelno
"Narazie jest ok po wymianie czujnika polecam ten warsztat",
Tomik963 , opel meriva b benzyna 2012 r
Nasi mechanicy za darmo odpowiadają na pytania związane z serwisowaniem samochodów.
peugeot 3008 z 2010 r 1.6 diesel wskaźnik spalania skacze jak chce na przykład 2 l 20 l 500 l1000 li tak dalej szybkoś nie ma znaczenia.
Witam. Posiadam golfa 4 TDI, GTI z 1999 roku. Problem to wyświetlacz, tzw FIS. Po nagrzaniu nic nie widać na wyświetlaczu. Zatem proszę o informację czy jest możliwość naprawienia i jakie koszty tej naprawy.
Opel insignia wyswietlacz navigacji jest albo niebieski albo caly bialy. Co się mogło stać?
Po wymianie akumulatora wyświetlacz centralny nie działa .skoda 1,2 r05 ambiente