"szybko, tanio i bez problemów, nawet dla przejezdnych :)",
monia0228, Audi A3, rok 2003
"Wyrażam słowa uznania za profesjonalizm i rzetelnie wykonaną usługę.
Firma IMG Autonaprawa-Naprawa jest godna polecenia . Moje Audi A8 znów jest idealnie proste .
WARSZTAT GODNY POLECENIA",
klient
"Fachowo przeprowadzona naprawa. Koszty jak na Piłę bardzo rozsądne.",
Maciej Racławicki, Audi A3
Firma specjalizuje się takimi naprawami jak: samochody ciezarowe i osobowe, koparki, ładowarki, naprawa sprzętu drogowego i budolanego oraz komunalnego, naprawa hydrauliki siłowej, naprzawa automatycznej skrzyni biegów, wuzki widłowe,...
"spoko chłopaki, miłi i mozna sie dogadac, ,oby sie nie zepsuli jak przybedzie klientow, warsztat z wygladu lipny i odstrasza lekko ale najwazniejsze wykonanie i podejscie do klienta.ja uwazam,",
piotr, beemwu
"Polecam warszat Lewarek. Szybka naprawa. Nie szuka wad na siłę, nie dokonuje nie potrzebnej wymiany części. Uczciwe podejście do klienta bez naciągania jego kieszeni. ",
Monika, Opel Meriva
"Jestem zadowolony z usługi i jakości naprawy auta.",
Krystian, Rover
"POLECAM MAŁY WARSZTAT PAN MACIEJ ZNA SIĘ NA ŻECZY.
NAPRAWA SZYBKO I NIEDROGO
CZĘŚCI ZAŁATWIONE W BARDZO DOBREJ CENIE ",
ŚLAWA, AUDI
"Naprawa wykonana bardzo dobrze .100% zadowolenia.Polecam !!!!!!!",
Piotr, Honda civic
"Uczciwy fachowiec. Warto zostawić u niego swoje auto.",
Anna, Opel Astra II
"Części w niskiej cenie, szybki i fachowy montaż, miła obsługa - POLECAM ! ten warsztat. ",
mikomir, Corsa B
"Do warsztatu wybrałam się z zamiarem wykonania geometrii. Obsługa w serwisie bardzo miła i rzeczowa.
Mechanik bardzo profesjonalnie podszedł do tematu. Po przeprowadzeniu dokładnej diagnostyki, przedstawił mi zakres prac, które były konieczne do wykonania żeby w przyszłości można było wykonać geometrię . Duży plus że za wykonaną diagnostykę...",
Dawid, Fiat Ducato
"Warsztat Premio Nowak w Pile, z którym miałam do czynienia oceniam na bardzo dobry :) Obsługa była profesjonalna i przyjazna, szybko został zdiagnozowany problem i zaproponowano mi skuteczne rozwiązanie. Poza tym, cena była uczciwa i transparentna. Zdecydowanie POLECAM. ",
Justyna, Toyota Rav4
"Witam, do Pana Grzegorza trafiłem z racji że było blisko i to była trafna decyzja, terenówka marki Seicento wymagała szybkich napraw do dalszych wojaży. Jeden dzień i usterki wnet zostały zlikwidowane. Opłata za usługę z ulgą dla kieszeni. Fachowiec wie co jest dobre dla auta. Zakład godny polecenia !!!. Jak to mówi Nasz wspólny znajomy "Ze...",
Mariusz, Fiat Seicento
"Za poświęcona chwilę odpowiadając na pytanie
zadane na portalu. Dziekuje i pozdrawiam.
A teraz ostrzeżenie dla potomnych.
Zniszczenie katalizatora przez oderwaną końcówkę sondy lambda. Tak to jest jak się kupuje tanie zamienniki. Zamiast 400 zł za sondę dałem 100zl, a teraz muszę wydać 1000zł na katalizator. Trochę pecha i własna...",
misiek2lucky, Kia ceed SW 1.6 PB LPG
Nasi mechanicy za darmo odpowiadają na pytania związane z serwisowaniem samochodów.
Witam mam galaxy z 2010 diesel i od pewnego czasu czuć spaliny w kabinie. Co robić?
Po dodaniu gazu jak spadaja obroty przy tlumiku slychac jakby pierdzenie dodam ze auto jest nowe ma przejechane 400km ,jest to silnik 1.0 sce.jest to moje 1 nowe auto I jestem moze przewrazliwiony albo ten silniczek jest po prostu maly I tak ma albo musi sie tam wszystko jeszcze ulozyc, dzieki...
Honda Civic 1995 1.3 benzyna dzwiek wydechu nie wydobywa sie z rury tylko bezposrednio z pod spodu Auta
Tłukący o podłogę srodkowy tłumik opel corsa c 1.0 dzieje sie tak przy ruszaniu i zmianie biegow z 1 na 2 a z 2 na 3 to raz wali raz nie, jaka jest tego przyczyna? Bardzo prosze o pomoc
Obecność spalin w kabinie jest niebezpieczna dla zdrowia oraz wskazuje na problem występujący w samochodzie. Jeżeli kierowca lub pasażerowie odczuwają swędzenie oczu związane z gazami spalinowymi,...