"Super mechanik :) Naprawili moje autko w chwile moment :-) polecam!!",
Daria, peugot 307
"Jestem klientem tego zakładu od 1998r. czyli prawie od początku. Byłem i jestem w pełni zadowolny z oferowanych usług a teraz dostałem kartę stałego klienta i dodatkowy rabat i liczne promocje. Dziękuje i Polecam a i również pozdrawiam.",
Zadowolony Klient , Ford Mondeo
"Super! Sprawnie szybko, na pewno jeszcze wrócę do warsztatu!",
Marcelina
"Polecam ten warsztat, pomogą w każdym problemie. Szybki czas naprawy, miła obsługa. ",
Piotr, Nissan Micra K11 FL
"Warsztat Premio Nowak w Pile, z którym miałam do czynienia oceniam na bardzo dobry :) Obsługa była profesjonalna i przyjazna, szybko został zdiagnozowany problem i zaproponowano mi skuteczne rozwiązanie. Poza tym, cena była uczciwa i transparentna. Zdecydowanie POLECAM. ",
Justyna, Toyota Rav4
"Naprawdę rewelacyjny mechanik. Polecam pod każdym względem. Szybciutko,profesjonalnie wykonana usługa,niska cena.",
Małgośka, ford Focus rok 2004
"POLECAM MAŁY WARSZTAT PAN MACIEJ ZNA SIĘ NA ŻECZY.
NAPRAWA SZYBKO I NIEDROGO
CZĘŚCI ZAŁATWIONE W BARDZO DOBREJ CENIE ",
ŚLAWA, AUDI
"Usługa wykonana bardzo dobrze, szybko, tanio i solidnie. BARDZO GORĄCO POLECAM",
Jacek, Peugeot 407
"Dla mnie to jest najlepszy mechanik w Pile. Usługa wykonana rzetelnie i profesjonalnie. Nie było żadnego problemu z wymiana całego zawieszenia, naprawa elektryki czy innymi pracami, które było trzeba wykonać przy moim samochodzie. ",
Łukasz, Suzuki Samurai
"Szybka i fachowa pomoc, dobra cena i mogłem swoim autem wrócić do domu. Polecam ",
andy63g, Volvo V40
"Naprawa wykonana bardzo dobrze .100% zadowolenia.Polecam !!!!!!!",
Piotr, Honda civic
Stacja Kontroli Pojazdów - badania techniczne-LPG-Blacharstwo-Mechanika-Klimatyzacja
"Swietna komunikacja ,bezproblemowo, Hondzinka zadowolona :) to i pan :) Zdecydowanie POLECAM .Oby poziom kosztów napraw , obsługi utrzymał sie na dobre , a napewno będę zajeżdzać tylko do Niego.Pozdrawiam zmotoryzowanych :)",
Marcin, Honda Civic
Jesteśmy profesjonalnym warsztatem, który oferuje kompleksowe usługi z zakresu mechaniki samochodowej oraz wymiany opon. Nasz doświadczony zespół mechaników jest gotowy, aby zadbać o Twój pojazd i zapewnić Ci bezpieczną, niezawodną jazdę. W...
Nasi mechanicy za darmo odpowiadają na pytania związane z serwisowaniem samochodów.
Planuje zakup skody octavia 2fl rs 2.0tdi 170 2011r gdzieś pytanie czy warto kupić taki samochód w kwocie 34tys czy może coś innego w kombi wiadomo przebieg więcej niż 200tys będzie miało takie auto. Opinie są różne o tych silnikach proszę o pomoc w wyborze jeszcze myślałem o passacie b7.
Witam Zastanawiam się nad zakupem BMW f10 520d 2.9 diesel rok produkcji 2011 184km automat czy to dobre auto w długie trasy szczególnie za granice i jakie maja wady ?
Chcę kupić samochód poniżej 10 letni, najbardziej odpowiada mi volvo v40 i audi a3, jakie wersje silnikowe są mniej awaryjne? Dużo jest ofert diesla, czy warto szukać z benzyną? Auto do dojazdów do pracy będzie robić ok 60km dziennie. Pozdrawiam
Witam. Jestem na etapie kupnie samochodu, jednak mam problem. Zastanawiam się nad Skoda Fabia hatchback 1.0 95km a Fiatem Tipo hatchback 1.4 95 km - oba z 2020 roku. Chciałabym zapytać czy mniejszy silnik w przypadku wyżej podanej mocy nie sprawia, że skraca się żywotność samochodu? Czy mogłabym...
Kupno auta to nie tylko spory wydatek, ale także często przyczyna stresu i poczucia niepewności. Czy pojazd jest rzeczywiście tak sprawny, jak przedstawia to sprzedający? Co trzeba będzie wymienić...