Autowtrysk s.c. naprawa samochodów i stacja diagnostyczna

Ofiar Katynia 6, 64-920 Piła

****** 3 (1 opinia)

O warsztacie

Ofiar Katynia 6, 64-920, Piła

Poniedziałek od 08:00 do 18:00
Wtorek od 08:00 do 18:00
Środa od 08:00 do 18:00
Czwartek od 08:00 do 18:00
Piątek od 08:00 do 18:00
Sobota od 08:00 do 14:00

Gotówka

Warsztat samochodowy oraz stacja kontroli pojazdów istnieje na pilskim rynku już od wielu lat. W tym czasie wyrobiliśmy sobie solidną markę oraz zdobyliśmy zaufanie wielu klientów. Naszym celem jest świadczenie usług najwyższej jakości a tym samym pełne zadowolenie klientów ceniących sobie kompleksowość oraz wysoki standard usług.

Autowtrysk to profesjonalny i fachowy serwis samochodów działający w oparciu o najnowsze technologie diagnostyczne, bazujący na danych serwisowych producenta oraz zdobytym doświadczeniu.

 

Nasza podstawowy zakres usług:

- przeglądy rejestracyjne i techniczne pojazdów do 3.5t dmc - serwis i naprawa układów elektronicznych silnika, ABS, SRS, ASR itp. - komputerowa diagnostyka silnika - naprawa instalacji elektrycznych - kontrola i regulacja składu spalin - ustawianie geometrii kół - pomiar rozkładu sił hamowania i kontrola skuteczności hamowania - serwis klimatyzacji - nabijanie, diagnostyka, naprawa, odgrzybianie, ozonowanie - opony - sprzedaż i wymiana, przechowywanie sezonowe - naprawa i wymiana układów wydechowych - przeglądy ekspoatacyjne - sprawdzenie i wymiana płynów ekspoatacyjnych oraz oleju - filtry powietrza, kabinowe, oleju, paliwa - kontrola, sprzedaż i wymiana - kontrola i naprawa układu hamulcowego oraz zawieszenia - naprawy bieżące w pojazdach wszystkich typów - spawanie plastików

Więcej

Opinie (1)

Dodaj opinię
3 ******
Ocena wystawiona na podstawie 1 opinia.

Ogólne

******

Czas naprawy

******

Ceny usług

******

Jakość usług

******
 • M
  ******
  • czas naprawy

   ******
  • ceny usług

   ******
  • jakość usług

   ******

  Negatywny

  Nie polecam stacja zwykła jak sprzed 20 lat czyli wjeżdzasz i maszyna robi swoje A ludzie oceniają resztę przez pryzmat doświadczeń 20 letnich na wojskowych maszynach i autach na których się w tym czasie uczyli. Do stacji diagnostycznej nie mam nic ale co do osób które uważają się tam za biegłych bo na oko potrafią wydać opinie co do oceny auta to mam zastrzeżenia.


  Audi

Podobne warsztaty