"Jestem bardzo zadowolona z wykonanej uslugi-zmiana opon,czas usługi godny polecenia.Polecam wszystkim.",
Margo, Citroen
"Błyskawiczna diagnoza, naprawa przeprowadzona w sposób profesjonalny, stare części do wglądu. Podsumowując, szybko, sprawnie i przede wszystkim uczciwie!",
Przemek, Ford Focus
"Pan Marcin jest bardzo uczynny i uczciwy. Zepsuło mi się auto w środku Piły. Godzina prawie 19:00. Wszystkie warsztaty o tej porze już pozamykane. Pan Marcin mimo że już był po pracy przyjechał sprawdził co się stało. Okazało się że pompka paliwa puściła. Wrócił do zakładu przywiózł taśmę naprawił usterkę na tyle abym mogła bezpiecznie...",
katarzyna, Renault Megan
"Polecam ten zakład. Profesjonalny sprzęt i fachowe doradztwo !!!",
Radosław, Seat
"naprawa tylnego mostu w naszej Toyocie Hilux przebiegła bez problemów, co umożliwiło nam dalszą jazdę do domu.
Warsztat znaleźliśmy w internecie przypadkiem,
Pozdrawiam i dziękuję",
siwa, Toyota Hilux
"Warsztat Premio Nowak w Pile, z którym miałam do czynienia oceniam na bardzo dobry :) Obsługa była profesjonalna i przyjazna, szybko został zdiagnozowany problem i zaproponowano mi skuteczne rozwiązanie. Poza tym, cena była uczciwa i transparentna. Zdecydowanie POLECAM. ",
Justyna, Toyota Rav4
"POLECAM MAŁY WARSZTAT PAN MACIEJ ZNA SIĘ NA ŻECZY.
NAPRAWA SZYBKO I NIEDROGO
CZĘŚCI ZAŁATWIONE W BARDZO DOBREJ CENIE ",
ŚLAWA, AUDI
"robota porządnie wykonana, każdy wątek naprawy konsultowany z klientem, nie naciąga na niepotrzebne koszta super mechanik gorąco polecam :D ",
Rafał, vectra B 1.6 16V + LPG
"Auto naprawione w expresowym czasie. szybko, sprawnie i w bardzo przystępnej cenie . Pan Bartek wszystko wytłumaczył pokazał, a przy tym był sympatyczny i grzeczny. z pewnością wrócę, jeśli będzie taka potrzeba. Polecam!!!!",
kamila, 8- letni chevrolet aveo
Nasi mechanicy za darmo odpowiadają na pytania związane z serwisowaniem samochodów.
Dzień dobry! Czy w Corsie C 1,7 DTI nagrzewnica jest w tym samym miejscu, co w 1,3 CDTI? Jak się do niej dobrać w aucie DTI z silnikiem o oznaczeniu Y17DT? Czy trzeba demontować całą deskę rozdzielczą?
Jest problem z nadmuchem. Podczas włączania auta nawiew przez kilka sekund działa mocno, następnie niknie i nie działa. Nie działa przycisk sterujący mocą nawiewu. Podłączono nową dmuchawę oraz rezystor , bez rezultatu. Proszę o pomoc
Brak ogrzewania w kabinie, temperatura silnika 90 c wentylator chłodnicy się załącza. Gdzie może leżeć problem?
Witam mam problem dotyczacy Audi A4 B5 1.9 tdi 115km z 2001r. mianowicie słychac zza wylotów powietrza dzwiek tak jakby przelewania sie wody. Co to moze byc?
Obecność spalin w kabinie jest niebezpieczna dla zdrowia oraz wskazuje na problem występujący w samochodzie. Jeżeli kierowca lub pasażerowie odczuwają swędzenie oczu związane z gazami spalinowymi,...