"Jeszcze tak dobrego mechanika nie widziałem !! Sama diagnoza potrzebowała w innych warsztatach kilka dni !! A tu chłopaki z warsztatu rozpracowali problem w 10 min !! Bardzo Polecam ten warsztat pod względem czasu jak i ceny usługi !! ",
Bartek, Skoda Fabia
"Mechanik pierwsza klasa, zawsze znajdzie czas i skóry nie zderze :-) Wymianiałem tu tarcze hamulcowe, przewody świec, cewkę, naprawił ręczny I wszystko git. Polecam.",
ten od forda, ford focus 1,6 benzyna 2002r
"Bardzo szybka i kompleksowa naprawa. Profesjonalne podejście do klienta. Ceny konkurencyjne. Nie naciąga na niepotrzebne koszty. Wielkie Dzięki.",
Joanna K, Ford Focus
"naprawa tylnego mostu w naszej Toyocie Hilux przebiegła bez problemów, co umożliwiło nam dalszą jazdę do domu.
Warsztat znaleźliśmy w internecie przypadkiem,
Pozdrawiam i dziękuję",
siwa, Toyota Hilux
"Do warsztatu wybrałam się z zamiarem wykonania geometrii. Obsługa w serwisie bardzo miła i rzeczowa.
Mechanik bardzo profesjonalnie podszedł do tematu. Po przeprowadzeniu dokładnej diagnostyki, przedstawił mi zakres prac, które były konieczne do wykonania żeby w przyszłości można było wykonać geometrię . Duży plus że za wykonaną diagnostykę...",
Dawid, Fiat Ducato
"Naprawa wykonana bardzo dobrze .100% zadowolenia.Polecam !!!!!!!",
Piotr, Honda civic
Nasi mechanicy za darmo odpowiadają na pytania związane z serwisowaniem samochodów.
Dacia Dokker 1.2, 2013 r. W jednym momencie w lewych drzwiach przestał działać mechanizm otwierania szyb przednich. W prawych drzwiach działa.
Przednie drzwi pasażera nie dają się otworzyć. Pękła linka mechanizmu opuszczania szyby. Kupiłem nowy mechanizm i wymieniłem. Szyba działa, jednak po dwukrotnym zamknięciu drzwi, zablokowały się i teraz nie mogę ich otworzyć. Szyba, otwiera się i zamyka. Boczek tapicerki nie jest skręcony...
Nie działa mechanizm podnoszenia szyb prawy tył. Jak zdiagnozować usterkę? Za poradę dzięki, Bogdan
Witam, musze wymienić mechanizm podnoszenia szyby z przodu od pasażera i są zużyte trybiki na silniczku, da rade wymienić same trybiki? Czy trzeba wymienić cały silniczek. Z góry dziękuję za pomoc.