"Jestem klientem tego warsztatu od wielu lat i muszę stwierdzić że nie było takiej sytuacji że nie poradzono sobie z problemem naprawy. W tym okresie użytkowałem kilka marek samochodów. Co mi się podoba w tym zakładzie to to że są na bieżąco z techniką motoryzacyjną, poza tym kumuluje się u nich wiedza i doświadczenie z dwóch pokoleń. I...",
Wiesław
"Naprawa przebiegła sprawnie,szybko i fachowo.Cena rozsądna.Jestem zadowolony,polecam.",
andy47, seat cordoba 2007r.
"Fachowa naprawa przy zadowalającej cenie. Szybka i trafna diagnoza. Godni polecenia.",
Kaku, Seat Cordoba
"Jak na razie jestem zadowolony z usług tego warsztatu. Odwiedzam go cyklicznie (wymiana oleju, filtrów itp.) oraz jak w razie awarii.",
Krzysiek, Seat Altea
"cieszę się że są tak profesjonalni mechanicy doskonale zaślepili mi EGR i wprowadzili zmiany w komputerze samochodu. W końcu samochód fajnie chodzi i ma dobry zryw. Wiem że to nie jest prosta bajka bo trzech mechaników odmówiło mi wykonania tej usługi. Jednak tutaj doskonale znają się na samochodach i wiedzą jak sobie radzić z takimi tematami ! ",
Kacper Kowalski
"Jedyny zakład z którego wyjeżdżam w pełni zadowolony. Od wielu lat prowadzam tam auta i jak do tej pory nie miałem sytuacji, że coś nie zostało sprawdzone czy niedokończone. Jedyny mankament to czas oczekiwania, no ale jak ktoś jest dobry, to roboty ma full...
Szczerze polecam :)",
Andrzej, Lexus GS300
Naprawy silnikow wymiana silnikow skrzyn sprzegla rozrzadu naprawy ukladu hamulcowego zawieszen diagnostyka komputerowa
Nasi mechanicy za darmo odpowiadają na pytania związane z serwisowaniem samochodów.
Witam, w mojej cordobie Vario 1.6 benzyna z roku 1999, mam problem ze skrzynią biegów, na zimnym silniku biegi wchodzą normalnie jak należy, po rozgrzaniu wchodzą ciężko, co to oznacza?
Witam w moim seat ibiza z 2000r jest problem z lewarkiem zmiany biegów ma luzy i ciężko wbić 3
Witam, jako że jestem świeżym kierowcą postanowiłem zadać pytanie na tej stronie. Jakiś czas temu pojawił się problem i około prędkości 60kmh pojawiał się hałas i wibracje w kabinie i ciężko powiedzieć skąd pochodził bo niosło po całym aucie. Powiedziano mi że to nowe opony lub zostały źle...