"Wykonano kompleksowe sprawdzenie auta przed zakupem. Sprawnie i dokładnie. ",
Piotr, Hyundai Tucson
"Polecam warsztat z czystym sumieniem. Naprawa została wykonana bardzo solidnie i w przystępnej cenie. Auto dośc świeże a w serwisie nie mogli sobie z tą usterką poradzić, ale Pan Duda zawstydził serwisantów:) i zrobił. Dziękuję i napewno do Pana wrócę.",
Tomasz, Peugeot 407
"Tanio szybko i solidnie i najważniejsze z uśmiechem i kulturą.",
Michał Krasuski, Skoda Octavia
"Warsztat ten wybrałem kierując się opiniami w Internecie i miałem rację. Fachowa i miła obsługa bez naciągania klienta na dodatkowe koszty jak to robią inne warsztaty. Wymiana silnika w mojej Lagunie przebiegła bardzo sprawnie, wymienili również inne drobne części ,o których nie mówiłem a z czego jestem zadowolony.
"Serwis" kojarzy mi się z...",
Lesio, Renault Laguna
"cieszę się że są tak profesjonalni mechanicy doskonale zaślepili mi EGR i wprowadzili zmiany w komputerze samochodu. W końcu samochód fajnie chodzi i ma dobry zryw. Wiem że to nie jest prosta bajka bo trzech mechaników odmówiło mi wykonania tej usługi. Jednak tutaj doskonale znają się na samochodach i wiedzą jak sobie radzić z takimi tematami ! ",
Kacper Kowalski
"Jedyny zakład z którego wyjeżdżam w pełni zadowolony. Od wielu lat prowadzam tam auta i jak do tej pory nie miałem sytuacji, że coś nie zostało sprawdzone czy niedokończone. Jedyny mankament to czas oczekiwania, no ale jak ktoś jest dobry, to roboty ma full...
Szczerze polecam :)",
Andrzej, Lexus GS300
Naprawy silnikow wymiana silnikow skrzyn sprzegla rozrzadu naprawy ukladu hamulcowego zawieszen diagnostyka komputerowa
Nasi mechanicy za darmo odpowiadają na pytania związane z serwisowaniem samochodów.
Witam. Mam problem z kia rio 2012r. Dokładnie problem z 2 biegiem ciężko wchodzi. Bieg na zgaszonym i odpalonym aucie wchodzi super tylko podczas jazdy jest problem i tylko z 1 na 2. Reszta biegów wchodzi płynnie. Mógłbym prosić o jakieś rady co może być przyczyną
Dzień dobry, Posiadam samochód Kia pro cee'd 2009 2.0 Crdi optimum+. Skrzynia biegów w tym samochodzie jest 5 biegowa, natomiast widziałem na internecie 6 biegowe. Czy opłaca się wymieniać skrzynie biegów, czy jest to skomplikowane i bardzo kosztowne? Pozdrawiam
Witam. Problem to zgrzyty przy redukcji z 3 na 2 bieg, mozliwosc przelaczenia przy malej predkosci. pozostale zmiany ok. Co to może być?
Witam w kia ceed 1.6 crdi problem ze wstecznym otóż na zimnym odpalonym silniku bieg ładnie lekko wchodzi a gdy juz sie zagrzeje to niechce wejść zgrzyta nieda go sie włożyć co może być powodem tego,dodam ze podczas jazdy wszystkie biegi wchodzą lekko. Czy sprzęgło do wymiany?dziękuje