"Bardzo rzetelny i w pełni profesjonalny serwis samochodowy.
Wszystko co zostało zrobione w aucie zostało wykonane na czas i z pełnym profesjonalizmem.
Bardzo polecam ten zakład!",
Kamil, Opel Astra G 2.0 DTI
"Nie dawno skorzystałam z myjni. Miła obsługa i efekt był zadowalający, a ceny niskie. Polecam.",
a.g 86, Opel vektra
"Krótki czas oczekiwania na diagnozę i naprawę, sprawdzeni fachowcy, doradzą w razie wątpliwości, niewygórowana cena naprawy. Miła obsługa. Polecam ",
Picasso
"W warsztacie Poluś Garage bywam regularnie i zawsze jestem zadowolony. POLECAM",
Patryk ze STILO, FIAT STILO
Zima to najbardziej obciążająca samochód pora roku. Wtedy najcześciej występują usterki związane z elektryką i uruchamianiem samochodu, a wpływ na to mają niekorzystne warunki atmosferyczne....