"Fachowa, bardzo szybka naprawa. Mechanik godny polecenia",
Roman, Opel Signum 2.2DTI
"Witam.bylem ostatnio w tym serwisie ze swoim samochodem. Jestem bardzo zadowolony z uslugi. Ceny srednie. Przyjecie samochodu na wysokim poziomie.zlecenie naprawy l.ogledziny samochodu. Itp. Polecam mechanika P.Adriana. mega ogarniety chlopaczyna po rozmowie z nim. Pozdrawiam. Na pewno bede was odwiedzac",
Elolo, Skoda