"Jestem szczerze bardzo zadowolony z obsługi w tym warsztacie. Szukałem warsztatu gdzie mogę pojechać w tygodniu po pracy (warsztaty przy marketach jakoś nie wzbudzają mojego zaufania) i znalazłem, do tego zaraz za miedzą.
Warsztat jest czynny do 22.00 więc przegląd okresowy z wymianą wszystkich płynów ustrojowych i filtrów zleciłem zaraz po...",
miroli, Skoda Octavia II 1.6 TDI